"קמחזי תקשורת" זכתה במרכז לשירותי דוברות, יח"צ ואסטרטגיה של הלשכה

המשרד, שבבעלות אושרת קמחזי, מחליף את משרד פרו אסטרטגיה שליווה את הלשכה במשך 6 השנים האחרונות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משרד היח"צ "קמחזי תקשורת", שבבעלות אושרת קמחזי, זכה במכרז לשירותי דוברות, יח"צ ואסטרטגיה תקשורתית של לשכת סוכני ביטוח. קמחזי תקשורת יחליף את משרד פרו אסטרטגיה שליווה את הלשכה ב-6 השנים האחרונות.

לאחרונה יצאה לשכת סוכני ביטוח במכרז חדש לאיתור משרד שירותי דוברות, יח"צ ואסטרטגיה תקשורתית, המתמחה בעבודה מול התקשורת הכלכלית והכללית ובעל ניסיון בהובלת גופים ציבוריים. כמו כן, נתנה הלשכה חשיבות לניהול תקשורת פנים ארגונית והנגשת המידע הן לציבור המבוטחים והן לסוכני הביטוח בישראל.

סו"ב ליאור רוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

לשכת סוכני ביטוח לישראל הינה הגוף היציג והמייצג של סוכני הביטוח בארץ, שפועל לשמירה על אינטרס ציבור המבוטחים אל מול הרגולטור וחברות הביטוח, עמידה על האינטרסים הכלכליים ועל משמר המקצוע ורמתו למען הגנת ענייניו של המבוטח תוך פיקוח וביקורת מקצועיים והפעלתם של כללי נוהג מחייבים ועקרונות אתיקה מקצועיים ושמירה על רמתם הגבוהה של סוכני הביטוח.

משרדה של קמחזי תקשורת מייצג שורה של חברות, ארגונים ואנשי עסקים במשק, ביניהם:  התאחדות התעשיינים, משפחת דיין, אופטיקה הלפרין, לנדוור, טריא, לארי מייזל, קבוצת YSB, BYD מקבוצת שלמה, ביונד מיט, ADO Group, GFI  ועוד.

הובלת גופים ואנשי ציבור

נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו"ב ליאור רוזנפלד, ברך על הצטרפות קמחזי תקשורת להובלת הארגון  ואמר כי הוא בטוח שניסיונו של המשרד בהובלת גופים ציבוריים ואנשי ציבור יצעיד את הלשכה צעד נוסף בחשיפת הציבור בישראל למהלכים החשובים שמובילה לשכת סוכני ביטוח למען ציבור המבוטחים וסוכני הביטוח.

סגן ומ"מ נשיא הלשכה, סו"ב ליאור הורנצ'יק, אמר כי לשכת סוכני ביטוח בישראל רואה חשיבות רבה בהנגשת המידע והאתיקה המקצועית לציבור המבוטחים בישראל וכי הוא בטוח ששירותי התקשורת והדוברות החדשים יחזקו את הנגשת המידע וחיזוק הקשר בין סוכני הביטוח לציבור.

אושרת קמחזי, הבעלים של משרד היח"צ קמחזי תקשורת הודתה ללשכת סוכני ביטוח על האמון ועל ההזדמנות ואמרה כי היא גאה להוביל את מערך התקשורת של  אחד הגופים המשמעותיים במשק ולהיות ערוץ הסברה ומידע חשוב למבוטחים ולסוכני הביטוח בישראל.

שנים יפות וטובות

רוזנפלד הודה לפרו אסטרטגיה שליוותה את הלשכה בשש השנים האחרונות בשרותי יח"צ ודוברות ואמר: "אני מודה לפרו אסטרטגיה, לאורי רמתי וללירן וייס, על 6 שנות עבודה מוצלחת סביב השעון. פרו עבדה תחת שני נשיאים בתקופה מאתגרת ורוויית משימות ואתגרים פנים וחוץ ארגוניים ועמדה במשימה בהצלחה במשך 6 שנים. עבדתי איתם גם כיו"ר מחוז וסניף וכמובן כנשיא ואני בהחלט מודה על שנים יפות וטובות ביחד, בהן הצלחנו יחד בכוחות משותפים להאיר את סוכן הביטוח בישראל באור חיובי ולהעצים את מעמדו. אני מאחל  לפרו אסטרטגיה הצלחה גדולה בכל אשר יעשו"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email