קמפיין "הלחצן של כלל" זכה בפרס ההשקה המנצחת לרבעון ראשון 2020

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ועדת החדשנות של איגוד השיווק הישראלי בחרה בקמפיין ההשקה של כלל ביטוח ופיננסים לשירות "הלחצן של כלל", כהשקה המנצחת לרבעון הראשון של שנת 2020.

שופטי הוועדה נימקו את הבחירה בקמפיין של כלל כהשקה המנצחת בכך ש"הלחצן של כלל" עונה על שני עקרונות חשובים, הראשון טכנולוגיה כמקדמת אמון – כלל ביטוח ופיננסים נמצאת עבור הצרכנים ברגע בו הם זקוקים לחברה, והשני בניית אמון דרך מוצרים על ידי מתן פתרון אמיתי לבעיה קיימת.

גלי שבד. צילום: סיון פרג'

עוד ציינו בוועדת השיפוט כי אפליקציית “הלחצן של כלל” מאפשרת לקבל עזרה דחופה במקרי חירום, ללא המתנה ובתהליכים קצרים, מהירים ופשוטים, ובהמשך בעקבות הקורונה, החברה הוסיפה לאפליקציה לחצן נוסף המאפשר להתייעץ עם רופא משפחה פרטי online בכל נושא רפואי. במסגרת ההשקה, השירות החדש הוצע לכל לקוחות החברה, בכל תחומי הביטוח, וללא תשלום למשך חודש.

גלי שבד, משנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ואסטרטגיה בכלל ביטוח ופיננסים ציינה: "זכייה זו מצטרפת לפרס ההשקה המנצחת שקיבלה כלל ביטוח ופיננסים עבור קמפיין הפרסום שהשקנו לרבעון השני 2019, אשר התייחס לשני השירותים המוצלחים של החברה – כלל VAR וכלל Express, וכעת אנו קוטפים שוב את פירות ההצלחה. המהלך הפרסומי לשירות הלחצן של כלל הביא לנתוני שיא בפניות לחברה, לעומת התקופה המקבילה אשתקד.  מאז ההשקה כבר הגענו ל-78 אלף הורדות של הלחצן מחנויות האפליקציות". 

את השפה התקשורתית של הקמפיין מוביל החתול שמיל, הדמות המיתולוגית הידועה מתכנית הילדים האהובה והפופולרית בשנות השמונים, עם משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email