קמפיין חדש לכלל ביטוח ופיננסים עם "החתול שמיל"

דמות הילדים המיתולוגית הותאמה לרוח התקופה והיא תוביל את הקמפיין שמציג בפני הלקוחות את השירותים והמוצרים החדשניים של החברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

באירוע חגיגי השיקה השבוע כלל ביטוח ופיננסים, את השפה התקשורתית החדשה למותג שלה. הפרזנטור של השפה החדשה הוא "החתול שמיל", דמות הילדים האהובה משנות ה-80. הסדרה המיתולוגית, ששודרה לאורך השנים גם בצבעי שחור-לבן, קיבלה טוויסט צבעוני, חדשני ורלוונטי לתקופה. מבדיקות שערכה כלל מתקבל החתול שמיל באהדה, הן בקרב מבוגרים והן בקרב צעירים. את החתול מגלם בקמפיין של כלל הבמאי והשחקן נתן דטנר, שגילם גם את דמות החתול המקורית.

גלי שבד, סמנכ"לית בכירה, מנהלת אגף שיווק ואסטרטגיה בכלל ביטוח ופיננסים, ציינה: "השפה התקשורתית החדשה משקפת את פניה החדשים של כלל ביטוח ופיננסים – חברה דינמית, חדשנית ופורצת דרך, עם מוניטין של מוסד פיננסי ותיק ומוביל. צרכי הלקוחות במוצרים איכותיים ובשירות לקוחות מצוין, קיימים מזה עשרות שנים. לצרכים אלה נותנת כיום כלל ביטוח ופיננסים מענה כולל, בזכות ניסיונה עתיר השנים ויכולתה להעניק ללקוחותיה שירותים ומוצרים ייחודיים המותאמים לעידן זה".

מתוך קמפיין כלל | צילום: באדיבות כלל ביטוח

עוד ציינה שבד כי "הבחירה בחתול שמיל מתכתבת עם האבולוציה של החברה והמותג, דמות מיתולוגית אהובה מסדרת ילדים מצליחה, שהתפתחה והותאמה לרוח התקופה. הקמפיין החדש מציג בפני הלקוחות את שירותיה ומוצריה החדשניים של החברה במגוון תחומי הביטוח והפיננסים".

המוצר הראשון לקמפיין, מתוך סדרה, עלה השבוע, תחת הכותרת "כלל VAR" – ביטוח חדשני לרכב, המשלב יישומון ומצלמת דרך חכמה הנותנים חיווי על התאונה בדיווח מקוון. בכלל מסבירים, כי באמצעותו חיווי זה, יוצרת החברה קשר מידי עם המובטח ומלווה אותו באופן אישי לאורך כל הטיפול – קריאה מהירה לגרר, שירותי הצלה ומונית הביתה; כל זאת ללא עלות נוספת וללא השתתפות עצמית.

את הקמפיין כולו מובילה חברת הפרסום אדלר-חומסקי, והוא ישודר בכל אמצעי המדיה. חברת ההפקה של הקמפיין: מולה הפקות בבימויו של רני כרמלי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email