קמפיין שבוע הסייבר הלאומי: רשות הסייבר תסתייע באיילון חברה לביטוח

מומחי הסייבר של איילון יתרמו מאמרי תוכן על איומי סייבר שיפורסמו במהלך הקמפיין; כמו כן חתמה החברה על שיתוף פעולה בתחום ערבויות הביצוע
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון חברה לביטוח תיקח חלק בשבוע המודעות להגנת סייבר של מערך הסייבר הלאומי ותציג שורה של כלים, פתרונות וכללים לשיפור וחיזוק ההגנה מפני איומי סייבר בבית ובמשרד. לטובת הקמפיין תרמו מומחי הסייבר של איילון מגוון מאמרי תוכן רלוונטיים על איומי סייבר, כגון: כללים לעבודה בטוחה עם ZOOM, כללים לעבודה ברשת מהבית, שימוש נכון בסיסמאות, זיהוי פרופילים חשודים ועוד.

יש לציין, כי על מנת לקחת חלק בשבוע הסייבר הלאומי, על חברות לעבור תהליך מיון וקבלה קפדני על ידי אנשי מערך הסייבר הלאומי על מנת להוכיח כי מדובר בחברה מובילה בתחום. בין החברות הנוספות שנבחרו לנושא: חברת בזק, חברות הסייבר Comsign ,CYNESS ועוד.

איילון מציעה כיסוי סייבר לביטוחי עסקים | צילום: Shutterstock

איילון השיקה כבר בשנה שעברה את איילון סייבר LIVING – כיסוי סייבר בלעדי ודיגיטלי הכולל שירות מקצועי המופעל בנוחות ובקלות באמצעות אפליקציה ייחודית ומאפשר סריקת סיכונים מהירה ופשוטה, המלצות הגנה, מענה מידי לתקיפת מכשירים שניזקו מהתקפת סייבר ופיצוי כספי במקרה של נזקים בגין מתקפת סייבר על הרשת הביתית. בנוסף, מציעה החברה כיסוי סייבר מוביל ומקצועי לביטוחי עסקים.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב מציין: "איילון רואה באבטחת המידע של לקוחותיה ערך עליון ומשקיעה משאבים רבים לאבטחת סודיות המידע ופרטיות הלקוחות. במסגרת זו עושה החברה שימוש שוטף בטכנולוגיות מתקדמות לניטור, בקרה והגנת סייבר שנותנות ערך מהותי נוסף למבוטחינו וכלי תחרותי נוסף עבור הסוכנים שלנו".

הרחבת פעילות בתחום ערבויות ביצוע

בתחום אחר – איילון מרחיבה את פעילותה בתחום ערבויות הביצוע לעבודות תשתית. באחרונה חתמה החברה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת מנרב הנדסה ובניין בע"מ, במסגרתו תעמיד איילון ערבויות למנרב לצורך הנפקת ערבויות מכרז, ביצוע וטיב בתחום התשתיות בו פעילה החברה ובפרויקטים המאושרים על ידי החשב הכללי באוצר. היקף העסקה מוערך בכ-40 מיליון שקל.

בשנים האחרונות הגדילה איילון באופן משמעותי את פעילותה, הן בתחום פוליסות חוק מכר והן בתחום ערבויות הביצוע, ובין לקוחותיה של איילון בתחום ניתן למצוא היום כמה מהחברות המובילות בענף התשתיות. איילון אף הקימה מחלקה מקצועית ייעודית לנושא המנוהלת על ידי עורכת הדין מיכל מגידו, תחת ניהולו של המשנה למנכ"ל איילון, גדעון רוזוליו, מנהל אגף ביטוח כללי-עסקי.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, בירך על הסכם שיתוף הפעולה עם מנרב וציין כי: "איילון רואה בהסכם שיתוף הפעולה עם חברת מנרב – אחת החברות המובילות בענף הבנייה והתשתיות בישראל הבעת אמון מקצועי בצוותי החברה ובפרט בימים אלו נוכח משבר הקורונה. כחלק מיישום התוכנית האסטרטגית שלנו, הגדילה איילון בשנים האחרונות בצורה משמעותית את הפעילות שלנו בתחום ערבויות המכר והביצוע ואנו כיום אחת מחברות הביטוח המובילות בתחום".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email