קצרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עופר חורש פותח יחידת סוכנים נוספת ביונט

עם ותק של 28 שנים בענף הביטוח, פותח עופר חורש, 57, ממושב טל שחר יחידת סוכנים נוספת ביונט. חורש, מגשר ומאמן עסקי בוגר מדעי החברה באוניברסיטה העברית בירושלים, התחיל את דרכו בענף בקורס מפקחי רכישה ב"פניקס הישראלי". בהמשך עבד כמפקח רכישה בכמה חברות ביטוח, ובסוף 2010 התחיל לעבוד ביונט כשהקים את סניף ירושלים של הסוכנות.

"זהו מהלך שאני חושב עליו כבר שנה, וסוף סוף היה לי את האומץ לעשות את השינוי", סיפר חורש. "מבחינתי כמאמן הגיע הזמן לעשות אימון ולהצליח בעצמי. אמשיך לדגול בעבודה מקצועית ומקצוענית עם הסוכנים, ואנצל את הניסיון והידע שלי כדי להשיג את המטרות של הסוכן לצד גידולים מרשימים במכירות".

 

רוזנפלד בכנס הפניקס: אין תחליף ללשכה חזקה.

בכנס שנערך השבוע במלון דן כרמל בחיפה אמר יו"ר מחוז הצפון ליאור רוזנפלד ל-180 סוכני הפניקס בצפון כי "ללא לשכת סוכני ביטוח חזקה לא יהיה מי שיגן עליכם. רק הלשכה דואגת לשיפור רמתו המקצועית של הסוכן ולהזרמת דם חדש לענף, גם בכניסת סוכנים חדשים לשוק וגם בכניסת רפרנטיות מקצועיות, בימים אלה מתקיימים במכללה בחיפה במקביל שלושה מסלולי לימודים ארוכים, שיכשירו כוח אדם חדש לענף. כל זה לא היה קורה ללא הלשכה".

עוד ציין רוזנפלד בנאום כי הלשכה מהווה את "הגב" הכמעט יחיד היום לסוכנים, וכאשר מתעוררת מחלוקת מהותית בין הסוכן לחברת הביטוח הלשכה הינה המוצא האחרון לסוכן.

 

קורס חדש לנשים בלבד ייתן מענה לנושא הפנסיה

ב-24 בפברואר ייפתח קורס חדש שיעסוק באתגרים הפנסיוניים הייחודיים לנשים בישראל ב-2015. הקורס שנקרא "זה לא סינית – זו הפנסיה שלך", הוא פרי פיתוחו של נטע – המרכז לפיתוח קריירה והכוון תעסוקתי, בשיתוף עם מנורה מבטחים. מטרת הקורס היא לתת מענה לנשים שאינן מבינות ואפילו נרתעות מלעסוק בנושא הפנסיה, וכתוצאה מכך אינן חוסכות מספיק ואינן מודעות להיבטים חשובים שיכולים לשפר את תנאי הפנסיה שלהן.

הקורס נועד לסייע גם לנשים שמודעות לחשיבות הנושא, אך מחזיקות בידע חלקי בלבד ולכן מרגישות שאינן יכולות לקבל החלטות בתחום. המארגנים מציינים כי הקורס גם ינפץ את המיתוסים לגבי תפישות של נשים על הפנסיה, כמו התפישה הגורסת שניהול כספי הפנסיה הוא תחום גברי שנשים אינן מוכשרות לעסוק בו. המשתתפות בקורס ילמדו את מושגי היסוד ההכרחיים לניהול הפנסיה האישית, תוך התייחסות מיוחדת למגדר ולהשפעותיו על נושא הפנסיה.

הקורס יכלול שני מפגשים, שיתקיימו בימי שלישי, ה-24/2/2015 וה-3/3/2015, בין השעות 18:00-20:00 בדיזיין סנטר, רחוב לח"י 2, בני ברק. בסיום הקורס, כל משתתפת תזכה למפגש יעוץ אישי עם משווק פנסיוני מורשה מטעם מנורה מבטחים. לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות לעמותת נטע – המרכז לפיתוח קריירה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email