קצרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכשרה משיקה מרכז עסקים פיננסי לסוכניה

הכשרה חברה לביטוח מרחיבה את פלטפורמות השירותים שלה לטובת סוכניה בתחום הפיננסים ותשיק בקרוב מרכז עסקיים ייעודי לתוכנית החיסכון וההשקעה "בסט אינווסט". מדובר במהלך חדשני בענף, שישרת את סוכני הכשרה המשווקים כיום את "בסט אינווסט", ובהמשך הוא צפוי לשרת את הסוכנים בשיווק מוצרים פיננסים נוספים שבכוונת הכשרה לקדם, לרבות קופת גמל וקרן השתלמות, שישלימו את פוליסת החיסכון "בסט אינווסט".

מרכז העסקים הפיננסי ימוקם בבית הכשרה החדש בחולון. הוא יעניק מגוון רחב של שירותים לסוכני החברה וללקוחותיהם, לרבות מערך הלוואות, ייעוץ והתאמת מוצרים לבני הגיל השלישי ועוד. באחרונה חדרה הכשרה גם לתחום התכנון הפיננסי, באמצעות שיתוף פעולה עם איגוד המתכננים הפיננסים. במסגרת זו, במרכז העסקים יוקם גם מרכז בקרה עם טכנולוגיית IT שתעמוד לרשות המתכננים הפיננסים, כדי שיוכלו להציג ללקוחותיהם פתרונות כלכליים, תוך הצגת סימולציות של תכניות עתידיות למימוש הכסף. סוכני הביטוח והמתכננים הפיננסים יוכל ולהיפגש שם עם לקוחותיהם במרכז העסקים, ולאחר הפגישה העסקית גם להפיק פוליסה במקום ובזמן אמת.

שלמה אליהו: "ברגע שהמעסיק הראשון שלי גילה שאני נכה – הוא פיטר אותי"

"בכוונה באתי בחולצה עם שרוולים קצרים כדי שכולכם תוכלו לראות שאני נכה בידי הימנית ויודע היטב מה היא מוגבלות פיסית". במילים אלה פתח שלמה אליהו, יו"ר ובעלים של קבוצת מגדל, את דבריו בכנס "העסקת עובדים עם מוגבלות" שיזמה עמותת "נגישות ישראל" מיסודו של יובל וגנר, שאירחה השבוע קבוצת מגדל.

שלמה אליהו ריגש את הקהל הגדול כשחשף בכינוס טראומה אישית כואבת שעבר בהיותו נער עולה חדש בן 15. "כבן למשפחה קשת יום הייתי חייב לסייע בפרנסה, וכדי להתקבל לעבודה הסתרתי את נכותי. אלא שעד מהרה גילה מנהל העבודה במפעל למיטות סוכנות את מוגבלותי הפיסית ובו ביום פיטר אותי, רק בגלל הנכות. עברתי לעבוד כשליח במגדל – ותראו מה יצא ממני. אכן הגעתי רחוק. אני עומד היום בראש חברת ביטוח גדולה, וגאה על כך שזו חברה המעצימה את עובדיה המתמודדים עם מוגבלויות".

איילון משדרגת את התוכנית לביטוח אחריות מקצועית לרפואה אלטרנטיבית

איילון חברה לביטוח משדרגת ומשפרת את התוכנית לביטוח אחריות מקצועית לרפואה אלטרנטיבית. התוכנית מיועדת למטפלים בתחום הרפואה האלטרנטיבית, כמו רפלקסולוגיה, שיאצו, דיקור סיני, הילינג, הומיאופתיה ופרחי באך (בלמעלה מ-100 תחומי עיסוק). התוכנית מוצעת בתעריפים אטרקטיביים, תוך שהכיסוי כולל בנוסף לאחריות המקצועית גם אחריות רגילה כלפי צד שלישי, בגבול אחריות של מיליון שקל, ללא תוספת פרמיה. כמו כן, כוללת התוכנית השתתפויות עצמיות תחרותיות.

לדברי גיורא פלונסקר, סמנכ"ל בכיר וראש אגף ביטוח כללי באיילון:" איילון עוסקת מזה שנים בביטוח אחריות מקצועית למרפאים אלטרנטיביים והינה בעלת ניסיון רב בתחום, דבר המהווה יתרון למבוטחי החברה. תוכנית זו מצטרפת לתחומים דומים של אחריות מקצועית לתחום הרפואי והפרא-רפואי, המוצעים אף הם לכלל מבוטחינו. כתמיד, אנו מציעים מוצר אטרקטיבי מאוד בתנאים תחרותיים, הכולל שירות איכותי והבנה אמיתית של הצרכים של העסוקים בתחום".

 

מועדון ה-100 של "שלמה ביטוח" בירושלים

חברי מועדון ה-100 של "שלמה ביטוח" נפשו בסוף השבוע האחרון בירושלים כחלק מסדרת ההטבות הבלעדית שמעניקה החברה לסוכניה המובילים. חברי המועדון החלו את סוף השבוע הארוך ביום חמישי במלון ענבל, בערב נהנו מהופעה של דויד ברוזה ויונתן גפן, ביום שלמחרת ערכו טיול על גגות ירושלים וברחבי העיר, נהנו מחוויית טיול בסאגווי ובשעות הצהרים צפו בסרט בסינמה סיטי במתחם ה-VIP. את יום השבת הקדישו הסוכנים למנוחה. המועדון, הכולל את מאה הסוכנים הבכירים של "שלמה ביטוח" הוקם בתחילת 2014.

הסוכנים שנבחרו למועדון הגדילו ב- 40%-50% את התפוקה האישית שלהם. בתמורה הם נהנים מהטבות הכוללות: ליווי צמוד לאורך השנה, תקציב לתשלומים ייחודיים לפנים משורת הדין (אקסגרציה), תקציב הנחות נוספות מחוץ לתעריף, כרטיסים לאירועים, סופ"ש זוגי ועוד. טובי שמלצר, משנה למנכ"ל "שלמה": "סוכני הביטוח הינם השותפים האסטרטגיים שלנו. מועדון ה-100 הוא חוד החנית של סוכני החברה וככאלה אנו שמחים להעניק להם תמורה ולהשקיע בהם חזרה. ישנה מחויבות הדדית בינינו לבין הסוכנים שלנו ונמשיך לדאוג לרווחתם והנאתם".

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email