קרוב ל-100 מקרים כבר טופלו במסגרת מיזם "גמאני נולדתי לנצח"

המיזם של הלשכה, שזוכה להצלחה גדולה, מטפל במקרים של חולים קשה ומסייע במציאת פתרונות בתחומי הביטוח לילידים ונשים חולי סרטן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מיזם הלשכה "גמאני נולדתי לנצח" נוחל הצלחה, זאת לאחר שבמסגרתו טופלו כבר קרוב ל-100 מקרים של ילדים ונשים חולים קשה, בתקופה של חצי שנה.

המיזם, אותו מוביל יו"ר מחוז השרון בלשכה סו"ב מושיק בן פורת, מסייע במציאת פתרונות בתחומי הביטוח לילדים ולנשים חולי סרטן, בשת"פ עם העמותות "גמאני" ו"נולדת לנצח״, שמפנות את החולים אל הלשכה.

מושיק בן פורת | צילום: גיא קרן

לדברי בן פורת, בין המקרים בהם סייעו סוכני הלשכה המתנדבים בפרויקט היה מקרה בו תינוקת בת חודשיים חלתה בסרטן קשה והייתה זקוקה לתרופות והשתלת מח עצם: "בבדיקה שביצעה אחת המתנדבות שלנו בלשכה התגלה שניתן להוסיף את התינוקת לביטוח הבריאות הקולקטיבי של אביה, מהיום הראשון להיוולדה. בכך נמצא פתרון חשוב שסיפק למשפחה כיסוי מלא לכל הצרכים הרפואיים של הילדה, דבר שלבטח שיפר משמעותית את סיכויי ההחלמה שלה״.

לדבריו, במקרים אחרים שטופלו התגלה שסכומי הפיצוי שהחברת הביטוח ניאותה לשלם היו נמוכים מהכתוב בפוליסות ובסיוע מתנדבי ומתנדבות הלשכה, הועלו סכומי הפיצוי.

זקוקים למתנדבים נוספים

"כמעט כל יום נכנסת פנייה מאחת העמותות; הפנייה מגיעה אליי כמנהל הפרויקט, אני מבצע בדיקה ראשונית שלה ומעביר את המקרה לטיפול אחד/אחת מסוכני הלשכה המתנדבים בפרויקט; ההפניה היא בהתאמה בין מקום המגורים של הסוכן לאזור המגורים של החולה״, מסביר בן פורת.

"כרגע אנחנו מטפלים במקביל בכ-25 מקרים קשים; היקפי הפניות הולכים וגדלים ואני פונה לחברי וחברות הלשכה וקורא להם להתנדב לפרויקט החשוב. הפרויקט זקוק למתנדבים נוספים כדי להעמיק את השירות והטיפול שאנו מעניקים לטובת ילדים ונשים שזקוקים לנו מאוד. אפשר לפנות אליי ישירות למייל או לטלפון".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email