קריאה אחרונה למעוניינים בשירותי קרן הסיוע לחברי לשכה בקשיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קרן הסיוע לחברי לשכה שנקלעו לקשיים, הפעילה מזה חודשים ספורים, יוצאת בקריאה אחרונה למעוניינים בסיוע של הקרן.

על פי תקנון הקרן, הזכאים לתמיכה ממנה הם: "סוכן ביטוח חבר לשכה, לפחות 24 חודשים לפני מועד הבקשה, אשר אינו חייב כל תשלום חוב, אגרה או דמי חבר ללשכה. סוכן ביטוח שחווה ירידה בהכנסותיו מעמלות ביטוח ("רווח גולמי") בהיקף של 30% לפחות, בין היתר בגין משבר הקורונה, על פי דוח חתום על ידי רו"ח לשנת 2020 למול שנת 2019".

סו"ב אניה לוין | צילום: אנסטסיה קוסקובסקי

בקרן שתי חבילות סיוע: האחת כוללת עשר שעות סיוע וליווי מקצועי תומך לקידום עסקיו של סוכן הביטוח על ידי יועצי הלשכה השונים ברשימה אשר תפורט כנספח לתקנון בשווי 4,000 שקל פלוס מע"מ. חבילת השירות שתוענק לסוכן תהיה כפופה להתחייבות הסוכן למלא את ההוראות המוטלות עליו על ידי היועץ המלווה ולמלא כל דיווח תקופתי הנדרש על ידו ועל ידי היועץ לוועדת הלשכה; החבילה השנייה, "חבילת אקסטרה", פונה לסוכנים אשר זכאים לחבילת הבסיס – אלה יהיו רשאים לקבל תוספת של חמש שעות ליווי נוספות (בשווי 2,000 שקל פלוס מע"מ) בכפוף להגשת בקשה לוועדת הלשכה בצירוף המלצה של היועץ והסבר מנומק בדבר הצורך בתוספת האמורה.  ועדת הלשכה, תמסור את תשובתה לבקשת התוספת תוך 14 ימי עסקים ממועד קבלת הבקשה.

הליך דיסקרטי

בוועדת הקרן שבוחנת את הבקשות מכהנים מטעם הלשכה: יו"ר המחוז אליו משתייך הסוכן המבקש; יו"ר ועדת רווחה; יו"ר ועדת סניפים ומחוזות; יועמ"ש הלשכה; סגנית נשיא הלשכה.

המנהל החיצוני של הקרן הוא חיים איזנפלד, נשיא לשכת היועצים העסקיים והניהוליים, המתמחה בייעוץ ארגוני ועסקי ומשמש גם כיועץ חיצוני ללשכת סוכני הביטוח.

לדברי סגנית הנשיא, סו"ב אניה לוין: "ההליך הוא דיסקרטי באופן מקסימלי וכל ההתנהלות מול איזנפלד תתקיים בערוץ נפרד ואישי. יש נושאים שונים בהם יהיה ניתן לסייע לסוכן הביטוח, אם זה בפיתוח הפעילות שלו, שינוי והוספת מוצרים, דיגיטציה, שיווק ופרסום, ניהול המשרד, שת"פ עם סוכן צעיר ו/או מכירת תיק. הסוכן יוכוון ליועצי הלשכה המתאימים, להכשרות חינמיות שמציעות חברות הביטוח ועוד. ועדת הקרן תדון בכל מקרה לגופו, ואם יידרש מימון לחלק מהפתרונות במקרה מסוים, הקרן תסייע גם במימון".

סוכנים חברי לשכה המעוניינים בסיוע הקרן יכולים לפנות למייל של חיים איזנפלד: [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email