קרן הסיוע לחברי הלשכה יוצאת לדרך

בשלב זה יתקיים פיילוט שיכלול 20 סוכנות וסוכנים. הסיוע יתבצע בדיסקרטיות מרבית ובאמצעות קשר ישיר עם היועץ הארגוני שנבחר ללוות את המיזם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קרן הסיוע לחברי לשכה שנקלעו לקשיים יוצאת לדרך, בשלב זה כפיילוט עם 20 סוכנות וסוכנים. לדברי סו"ב אניה לוין, סגנית נשיא הלשכה בפועל, העומדת בראש ועדת הקרן, הוחלט בשלב ראשון על פיילוט מוגבל כדי ללמוד את סוגי הסיוע שמחפשים הסוכנים וסוגי הפתרונות. בכל מקרה, לא מדובר על סיוע כספי ישיר, אלא על סיוע מקצועי שיעמיד את הסוכן על רגליו מחדש.

לדברי לוין, משרדו של חיים איזנפלד, נשיא לשכת היועצים העסקיים והניהוליים בישראל וסגן נשיא להב, שמתמחה בייעוץ ארגוני ועסקי, נבחר לנהל את המיזם מול הסוכנים שיפנו אליו ישירות: "כל ההליך יהיה דיסקרטי. כל ההתנהלות מול איזנפלד תתקיים בערוץ נפרד ואישי. משרד איזנפלד ינתח את הנתונים שיעביר אליו הסוכן, יקיים איתו ראיון, ינתח את הממצאים לפי קריטריונים שנבנו לטובת פעילות סוכני הביטוח וימליץ על פעולות נדרשות בהתאם.

"נעניק לסוכנים את גלגל ההצלה, לא כסף באופן ישיר" | צילום: shutterstock
"מחויבים לפרנסת החברים"

"יש נושאים שונים בהם יהיה ניתן לסייע לסוכן הביטוח, אם זה בפיתוח הפעילות שלו, שינוי והוספת מוצרים, דיגיטציה, שיווק ופרסום, ניהול המשרד, שת"פ עם סוכן צעיר ו/או מכירת תיק. הסוכן יוכוון ליועצי הלשכה המתאימים, להכשרות חינמיות שמציעות חברות הביטוח ועוד. ועדת הקרן תדון בכל מקרה לגופו, ואם יידרש מימון לחלק מהפתרונות במקרה מסוים, הקרן תסייע גם במימון".

נשיא הלשכה בפועל, סו"ב יוסי אנגלמן, הוסיף: "אני רוצה לברך את סגנית הנשיא אניה לוין שלקחה על עצמה את כל תהליך יישום המיזם החשוב לטובת אותם סוכני ביטוח חברי לשכה שזקוקים להכוונה על מנת להחזיר את סוכנות הביטוח שלהם למסלול עבודה יעיל ורווחי. לשכת סוכני הביטוח מחויבת לפרנסת חברי הלשכה ותעשה הכל על מנת לסייע גם באמצעות היועצים הרבים העומדים לרשות הסוכנים, ובתאום גם עם חברות הביטוח שמוכנות לסייע בכלים שעומדים לרשותן".

סוכנים חברי לשכה המעוניינים בסיוע הקרן יכולים לפנות למייל של חיים איזנפלד: [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email