קשר אמיץ עם כלל ביטוח במחוז באר שבע והדרום

ביום עיון של מחוז באר שבע והדרום נצפתה נוכחות מרשימה של צמרת כלל ביטוח; לצד הרצאות מקצועיות, עודכנו המשתתפים גם בפעילות הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח כיבדה את יום העיון שערך מחוז באר שבע והדרום של הלשכה, עם נוכחות מרשימה של המשנה למנכ"ל, שלומי
תמן, רן ברעם, סמנכ"ל בכיר בכלל ומנהל מחוז ירושלים והדרום, ומנהל סניף דרום של כלל – רון סלע. הכנס התקיים במלון לאונרדו בבאר שבע.

בכנס הייתה נוכחות מרשימה של למעלה מ־70 סוכני המחוז. במסגרת הכנס, העניק סו"ב יפת בקשי, יו"ר המחוז, מגן הוקרה לשלומי תמן לרגל מינויו לתפקיד משנה למנכ"ל כלל ביטוח. "שלומי תמן ידוע כאיש של סוכנים, שמדבר לא רק מהראש אלא גם מהלב, שזה דבר נדיר ביחסים בין סוכנים בדרום לבין חברות הביטוח", אמר בקשי והוסיף: "כלל ביטוח היא היחידה ששמרה במשך שנים על נוכחות בדרום כשחברות ביטוח אחרות הדירו את רגליהם ממחוזנו. בהרמת הכוסית לשנה החדשה הגיעו מנכ"ל החברה וכל הנהלתה, וליום העיון הגיעו תמן וברעם, וזהו מסר לסוכנים שיש להם עם מי לדבר בכלל ביטוח. הענקנו לשלומי מגן של לחיצת יד שמסמל את הקשרים הטובים בינינו. שלומי היה נרגש מאוד לקבלת התשורה והדברים החמים שאמרתי עליו".

רן ברעם הרצה בפני הסוכנים על פיתוח עסקי במשרד הסוכן.

מימין: בקשי, רוזנפלד ובן אברהם | צילום: גיא קרן

נתינה לקהילה

בצד המקצועי ריתק עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, את הסוכנים בהרצאה ומתן כלים להטמעה בנושא רגולציה בעולם הביטוח. סו"ב אבי אקהאוס, חבר הוועדה הפנסיונית, דיבר כהרגלו בגובה העיניים ונתן טיפים ליישום טופס התאמת צרכים. עו"ד ליאור קן דרור, היועץ המשפטי של מחוזות הצפון, השפלה והדרום בלשכה, דיבר על התיישנות בתביעות ביטוח תוך מתן דוגמאות מהשטח.

גם לשחר שירצקי, סמנכ"ל איתוראן, הוענק מגן הוקרה ולדברי בקשי: "אין הרבה חברות בישראל שהנתינה שלהן לקהילה היא כה רחבה ובאה בכזאת צניעות כמו איתוראן, ובמיוחד זה בולט בשיתופי הפעולה שלה עם לשכת סוכני הביטוח". שירצקי הרצה ביום העיון על "ביטוח רכב לפי משתמש".

לקראת הסיום עדכן סו"ב ליאור רוזנפלד את הנוכחים בפעילויות הלשכה בתקופה זו ובהישגיה בשנה האחרונה. משתתפי הכנס נהנו מארוחת בוקר וארוחת צהריים עשירה.

יום העיון התקיים בשיתוף עם קופל, פספורט כארד, איתוראן, אילן שמשות ובאפי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email