ק.ש. חתמים מתחייבת לשפר את הטיפול בפניות הסוכנים

החברה שמתמחה בביטוח רכב כבד מתחייבת לטפל בכל תלונה תוך 48 שעות • בנוסף, היא תגביר את שיתוף הפעולה עם הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעקבות מפגש עם ראשי ק.ש. חתמים, המתמחה בביטוח רכב כבד (מורשה לוידס) לבין נציגי הלשכה – יו"ר הוועדה לביטוח אלמנטרי סו"ב ישראל גרטי, והיועץ המשפטי של הלשכה עו"ד עדי בן אברהם, סוכם על שיפור הטיפול בפניות הסוכנים אל ק.ש. חתמים.

"לשכת סוכני ביטוח פועלת לסייע לסוכנים בתביעות רכב, ובפרט בתחום תביעות צד ג'. תחום זה הפך להיות מורכב יותר בשנים האחרונות, לאור הקושי הקיים בחידוש ביטוח עם ריבוי תביעות מקיף. לכן, חל גידול במספר תביעות צד ג'", ציין גרטי והוסיף: "בעקבות תלונות וקשיים שעלו מצד סוכני הביטוח, הנושא נידון בוועדה לביטוח אלמנטרי ובה עלה הצורך בייעול ממשקי התקשורת של חברי לשכת סוכני ביטוח מול מספר חברות, אחת החברות היא ק.ש. חתמים בינלאומיים. כחלק מהטיפול בנושא, התקיימה פגישה עם הנהלת ק.ש. חתמים בינלאומיים לצורך חשיבה משותפת על פתרונות וייעול תהליך הטיפול בתביעות. חברת ק.ש. הביעה נכונות לסייע לחברי הלשכה ולפעול לשיפור ממשקי התקשורת מול הסוכנים".

המפגש בין ראשי ק.ש. ונציגי הלשכה | צילום: עו"ד עדי בן אברהם

אפיק תקשורת זה מהווה ממשק נוסף לקבלת מידע שוטף והוא מצטרף ליתר הממשקים הקיימים כיום, לרבות ממשק לבדיקת סטטוס דרך אתר האינטרנט וכן צ'ט בוט. סו"ב ירון דוויק, מנכ"ל ק.ש. חתמים, מסר בעקבות הפגישה: "היתה פגישה מועילה לטובת הצדדים. מצד הלשכה הובהר כי הנושא הגיע לוועדה לביטוח כללי וכי התחושות בקרב הסוכנים הן שיש מגמת הקשחה ו/או קושי בהתנהלות מול ק.ש. בתחום התביעות. מצד ק.ש. הבהרנו את תהליך הטיפול, את האתגרים המיוחדים שיש לאור תמהיל התיק שלנו, וכן את מוקדי הקושי – המקרים העיקריים בהם מתעוררים קשיים מול הסוכנים.

"סוכם על ביצוע הפעולות הבאות: הוצאת פרסום מסודר על הפגישה שקיימנו בו נציין גם פרטי קשר לצורך קבלת מענה במקרים בהם סוכנים נתקלים בקשיים במהלך טיפול בתביעה; בחינת נושא הדרכות ייעודיות, וסוכם כי נשקול יצירת קורס במשותף אשר ייתן מענה כולל לגבי ביטוח רכב כבד ויכלול גם הרצאות בנושאי תביעות. אנו מקווים כי הדבר יסייע לסוכני הביטוח בהתנהלות השוטפת".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email