ראשי לשכות סוכני הביטוח באירופה התרשמו מפרויקט סוכן הביטוח 2030

בכנס Bipar בפראג בשבוע שעבר הציג אברמוביץ את הפרויקט האסטרטגי שמובילה הלשכה. ברומניה כבר שוקלים לאמץ אותו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח, השתתף לפני שבוע בכנס ה־Bipar בפראג, בו נפגשו ראשי לשכות סוכני הביטוח באירופה.

אברמוביץ הציג בפני מאות המשתתפים את הפרויקט האסטרטגי שמובילה הלשכה בשנה האחרונה – סוכן הביטוח 2030, המתמקד במעבר מסוכן מכירתי לסוכן מניעתי. "אם ההבטחה שלנו עד היום למבוטחים הייתה 'כאשר יקרה לך דבר מה, אנחנו כאן כדי לפצות אותך'. ההבטחה החדשה שלנו תהיה 'אנחנו כאן להבטיח ששום דבר לא יקרה לך'. כל לקוח ישמח להשקיע את כספו במניעת אסונות, במקום בזכות לקבל פיצוי אחריהם", הסביר אברמוביץ.

דבריו של אברמוביץ בפראג התקבלו בהתלהבות רבה
דבריו של אברמוביץ בפראג התקבלו בהתלהבות רבה

נשיא הלשכה שיתף את הנהגת הלשכות באירופה גם בפעילות הוועדה הציבורית לבחינת עתיד ענף הביטוח, בראשות גדעון סער, וכן בקורס היוקרתי החדש שפותחת הלשכה בימים אלה – קורס מומחה הממ"ש (מניעה משפחתית) במסגרת פרויקט הדגל סוכן הביטוח 2030.

ללמוד מישראל

"אני שמח לספר כי הדברים התקבלו בהתלהבות והתרגשות רבה. התגובות שקיבלתי היו מחזקות ומחממות את הלב ואני בטוח שלשכות רבות יאמצו את הדברים האלה בעקבותינו", אמר אברמוביץ לאחר הכנס. בויגו אנדרסקו, נשיא לשכת סוכני ביטוח ברומניה, ברך את אריה אברמוביץ על החדשנות של לשכת סוכני ביטוח בישראל ואמר כי הוא שוקל לאמץ את הנושא גם במדינתו.

פנגיוטיס ללדאקיס, נשיא לשכת סוכני ביטוח ביוון, ציין כי הסוכנים במדינתו מתמודדים כיום עם רגולציה מוגברת ואתגרים חדשים. הוא הודה לאברמוביץ על הרעיון פורץ הדרך, וביקש ללמוד אותו לעומק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email