ראש השנה תש"פ – הנהגת הלשכה ופעילי הלשכה עם איחולים לשנה החדשה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא הלשכה:
סוכנות וסוכנים, בפתח השנה החדשה ברצוני ראשית להודות לכם על התמיכה, העידוד, הרוח הגבית והרצון לסייע. כל אלו נותנים להנהגה בראשותי את הדרייב להמשיך ולפעול למען הווה ועתיד טוב יותר למקצוע סוכן הביטוח. תודה נוספת נתונה לסגני וממלא מקומי, ראשי וחברי הוועדות, יושבי ראש המחוזות והסניפים, פעילי הלשכה הרבים וכל עובדי הלשכה.

השנה האחרונה הייתה רווית אתגרים ומשימות ובסיומה אני יכול להביט אחורה בסיפוק ולומר בפה מלא שעמדנו ברובן בהצלחה. בשנה זאת, כחלק מפעילותינו לשיפור מעמד הסוכן ופרנסתו, יצרנו ערוץ פתוח, פורה ומשמעותי עם הנהגת רשות שוק ההון בכדי להוביל מהלכים ולא רק להגיב עליהם. יצרנו מעמד חדש ומוצלח לסוכן הביטוח בתקשורת, בשדה הפוליטי ובציבוריות הישראלית והגענו להישגים גם בהליכים המשפטיים שניהלנו כנגד אלו שביקשו לפגוע בנו.

סו"ב ליאור רוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

אנו נמצאים בקשר הדוק עם היצרנים מתוך עוצמה ומתוך הבנה הדדית שהם לא יכולים להתנהל ללא ערוץ הסוכנים האיכותי והרווחי גם עבורם. יחד עם זאת, לא נהסס גם בשנה הבאה לפעול באמצעיים החוקיים העומדים לרשותינו למול כל הקמים עלינו במתכוון או שלא במתכוון. כאשר תשבו עם יקירכם לשולחן החג זכרו כי אתם חברים בלשכה חזקה ומובילה והיו שקטים כי הנהגת הלשכה תמשיך לעמוד על משמר המקצוע למען ציבור הסוכנים, המבוטחים, החוסכים והעמיתים בישראל.

בברכת חברים, חג שמח ושנה טובה לכם, לעובדי משרדכם ולבני ביתכם.

סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא הלשכה:
סוכנים יקרים ובני משפחותיכם, בפרוס עלינו השנה החדשה אני רוצה לברך אתכם מעומק ליבי שנזכה יחדיו לשנה טובה ומבורכת, שנת עשייה, שנת רווחה והצלחה. נתפלל כולנו את תפילת ר' אלימלך מליז'נסק: ״אַדְּרַבָּה, תֵּן בְּלִבֵּנוּ שֶׁנִּרְאֶה כָּל אֶחָד מַעֲלַת חֲבֵרֵינוּ וְלֹא חֶסְרוֹנָם, ושֶׁנְּדַבֵּר כָּל אֶחָד אֶת חֲבֵרוֹ בַּדֶּרֶךְ הַיָּשָׁר וְהָרָצוּי לְפָנֶיךָ".

כולי תקוה שאזכה גם השנה להמשיך ולהיות שליח נאמן לציבור הסוכנים במדינת ישראל ולמלא תפקידי על הצד הטוב ביותר, תוך התרחבות וצמיחה ובשילוב כוחות באמונה משותפת של "שבת אחים גם יחד". שנה טובה ומתוקה!

סו"ב הורנצ'יק | צילום: גיא קרן

סו"ב מיכה אדוני, יו"ר מחוז חיפה והצפון:
בשנה הבאה עלינו לטובה אני מאחל לעצמי להמשיך להתמקצע, להתייעל, לחסוך בהוצאות ולהתאים את עסקיי למשתנים המהירים בענף, ובכך להגדיל את שורת הרווח. אשאף להמשיך ולחזק את מעמדי כסוכן ביטוח מקצועי מוביל.

לסוכני הביטוח אני מאחל שנה של התחלות חדשות, אמונה בעצמם ובמעמדם כסוכני ביטוח מקצועיים אשר ציבור המבוטחים זקוק להם ולא יכול בלעדיהם. אני מאחל לכל סוכני הביטוח באשר הם שיצטרפו כחברים ללשכת סוכני ביטוח שהיא החותם המקצועי של הענף – בכך יחזקו את הלשכה ובמקביל גם את עצמם.

חג שמח! שנה טובה, בריאה ומאושרת לכל סוכני הביטוח ובני ביתם.

סו"ב יפת בקשי, יו"ר מחוז ב"ש והדרום:
אני מאחל למשפחתי, לחבריי הסוכנים ולכל עם ישראל – שנה של התחדשות, שנה של הגשמת יעדים, שנה של חלומות ומימוש, שנה של הגשמה וסיפוק, שנה של חברות ואחווה. שנה טובה ומבורכת מכל הלב.

סו"ב שמואל אשורי, יו"ר מחוז ירושלים:
מחוז ירושלים מאחל לכל סוכני הביטוח בישראל וללשכת סוכני ביטוח שנה של כבוד ואהבה. שנה של לתת ולקחת, שנת ויתורים והקשבה, שנה של חברות ושל איזון, שנת הגשמה וסיפוק, שנת חברות ואחווה, שנה של צמיחה כלכלית, שנת התפתחות והתמלאות, שנת קירבה ותשוקה. שנה טובה ומתוקה בצרוף חיבוק ונשיקה לכל האוהבים והאהובים.

סו"ב דני קסלמן, יו"ר מחוז השרון:
סוכנות וסוכנים יקרים! ברכת שנה טובה ומבורכת, שנת הצלחה אושר ובריאות, בתקווה לשיתוף פעולה מלא בין כולנו. חסל סדר ההתנצחויות בלשכה. ברכת הצלחה למנכ"ל החדש שימונה במקום רענן, וברכות והצלחה למנכ"ל היוצא, שחבל שהוא עוזב לאחר שמילא את תפקידו בצורה הטובה ביותר. לי ולמשפחתי אני מאחל שנה של בריאות טובה והרבה נחת.

סו״ב דני קסלמן | צילום: גיא קרן

סו"ב נוגה עקל, יו"ר מחוז ת"א והמרכז:
השנה החולפת הייתה שנה עתירת פעילות בלשכה בכלל ובמחוז בפרט. המחמאות הרבות מסוכני ת"א והמרכז מעידות כי קיימת הערכה לפעילות הרבה ולמאמצים הרבים אותם אנו משקיעים ועל כך תודתי נתונה לכם.

מאחלת לסוכני וסוכנות הביטוח, שנצליח להיכנס לשנה החדשה בעין טובה, מחשבה טובה ורצון טוב. הרצון והאמונה יכולים להוליד יחד מציאות חדשה טובה ומיטיבה. מאחלת שנה מוצלחת עוד יותר, שנתמקצע ונמצב עצמנו כאוטוריטה ביטוחית מובילה ובעיקר נאחד כוחות אל מול האתגרים העומדים לפנינו. "יהי רצון מלפניך ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו. את הטוב תקרב, את הרע תרחיק".

חג שמח ושנה טובה לכל ענף הביטוח ולעם ישראל כולו!

סו"ב רחל כבודי, יו"ר מערך יחסי הציבור וקשרי החוץ:
אני רוצה לאחל שנה של בריאות, אושר ועשייה בשמחה, לברך את כל סוכני הביטוח ואת הלשכה ולהודות על כל העשייה המבורכת שנעשתה בשנה האחרונה. לאחרונה התבשרנו בכמה בשורות טובות: בג"צ סוכני נסיעות והר הביטוח בנושא ביטוחי דירות, שינוי בשיח התקשורתי נגד סוכני הביטוח, בניית לובי פוליטי בן 40 חברי כנסת, דחיית מסמך ההנמקה החדש, השקת קמפיין דבר עם הסוכן שלי ועוד.

מאחלת לכולנו שנמשיך להעצים את הדברים הטובים שעשינו ומנגד נתחדש בהתחלות חדשות. שנרבה בצחוק, אושר ואהבת חינם. שתהיה שנה טובה ומבורכת.

סו"ב עמוס גואטה, יו"ר ועדת טכנולוגיה:
שנה טובה לכל חברי הלשכה, ציבור המבטחים ובית ישראל. שתהיה שנת פריחה, שגשוג, הרבה בריאות והצלחה. יהי רצון שנרבה עסקים כרימון וחיינו יהיו מתוקים כדבש.

סו"ב ישראל גרטי, יו"ר ועדה אלמנטרית:
בפרוס עלינו השנה החדשה, מבקש אני לאחל לכם, סוכני הביטוח היקרים ולבני ביתכם – שנה טובה וברוכה, שנת שלום ואחווה, שגשוג ופריחה. מאחל שנדע להתבונן בחיוך והשלמה על מה שהיה, ונעשה כולנו השתדלות לכך שהעתיד הנמצא מעבר לפינה יישא בכנפיו הבטחה להתחדשות וצמיחה.

שנזכה להגשים חלומות ושאיפות, להתעלות מעל ויכוחים ומחלוקות ולפעול יחדיו מתוך דאגה כנה לציבור בישראל, מתוך אחדות, רעות וסובלנות. חג שמח ושנה טובה.

סו"ב ישראל גרטי | צילום: שלומי דעי

סו"ב לילך מיטרני, יו"ר ועדת צעירים:
לרגל שנת התש"פ הבאה עלינו לטובה אני מאחלת לכם קהילת הסוכנים הצעירים, שתהיה זו תש"פ עם הרבה שת"פ, שנמשיך להתראות יחד באירועים המקצועיים של הלשכה, בכנסים ובמכלול הפעילויות, שנתנהל כקולגות במקום מתחרים בכל זירה, שנפתיע לחיוב מידי יום את לקוחותינו עם ידע מקצועי, גישה אנושית ובעיקר תשובה איכותית לשאלה: מדוע לממן סוכן?

בתור נציגי דור העתיד של עולם הביטוח מוטלות עלינו האחריות והחובה להיות "לידרים" בתחומי ההתמחות שבחרנו לעסוק בהם וכיו"ר ועדת צעירים אפעל יחד עם חבריי ללשכה על מנת להנגיש לכם את הידע הדרוש והכלים אשר יאפשרו לכם להצליח בתפקיד ולהנות מקהילת לקוחות מרוצים. בברכת שנה טובה ופוריה.

לילך מיטרני | צילום: שחר טל

סו"ב מאיר רוטברג, יו"ר ועדת כנסים ואירועים:
שנה טובה חברים, משפחה, לקוחות, כן אצלנו זה ביחד, שתמיד תמיד תהיו בצד הנותן. לכם חברי וחברותי סוכני הביטוח, שתהא לנו שנת שיגשוג, שנה של פריצות דרך, הגעה לכל הייעדים, שנה של התקדמות מקצועית ואישית.מאחל לכם בריאות, אושר, הצלחה. זיכרו, האהבה תמיד מנצחת – אהבו את האהובים שלכם!

סו"ב נתנאל קסטן, יו"ר סניף חדרה:
שתהא זו שנה של עבודה פוריה, מהנה ומתגמלת. שנדע להתנהל ביושר ובצדק. שנהיה בריאים ומאושרים, נחייך הרבה ועולם יחייך אלינו חזרה. מאחל שילוב עבודה יצירתי בין הסוכנים וחברות הביטוח, וללשכה מאחל הצלחה בהשגת המטרות לטובת הסוכנים בפרט וענף הביטוח בכלל.

תפוח ודבש לראש השנה | צילום: Shutterstock

סו"ב גיא לוי עזר, יו"ר סניף חולון בת ים:
אני מאחל לכל סוכני הביטוח בישראל חג שמח ושנה טובה. שנעמוד מול כל האתגרים יחד וננצח, אמן ואמן. לעצמי ולמשפחתי אני מאחל שנה של בריאות ואושר.

סו"ב אבי שבי, יו"ר סניף אשדוד־אשקלון:
הדבר הראשון שאני מאחל לעצמי, לבני משפחתי ולסוכני הביטוח זה בריאות אישית ומשפחתית. בתחום העסקי שבשנה הבאה עלינו לטובה ימכרו הרבה פוליסות ויצליחו להתפרנס בכבוד.

סו"ב גבי מלכה, יו"ר סניף באר שבע:
ראשית, בריאות לי ולכל עם ישראל. שתהיה שנה פוריה ומלאה בעשיה, ולהמשיך לשרת את ציבור לקוחותינו באהבה ומקצועיות ולתת את ההבנה שביטוח עושים רק עם סוכן ביטוח כי אנחנו עם הלקוחות לאורך כל השנה וברגע הקובע תמיד אנחנו שם ובשבילם. שנה טובה לסוכני הביטוח ולכל בני משפחתם.

סו"ב מירב ג'והן: 
עולם הביטוח עובר שינויים, כמו עולמות תוכן רבים אחרים, ורגע לפני שניכנס לשנת תש"פ, אני רוצה לאחל לכולנו שנת עשייה, יצירתיות ומשופעת בשת"פים פוריים. כדי שהשנה הבאה תהיה טובה ומוצלחת יותר, בנו לעסק תכנית עסקית, לבד או יחד עם מנטור פיננסי. מובטח לכם חבריי באם תעשו זאת – תצליחו!

מאחלת שלשכת סוכני ביטוח תגדל ותשגשג ונהיה גוף חזק מלוכד ואיתן. מאחלת לי ולבן זוגי יבגני שנמשיך להיות שותפים לחיים ולעסק ושנמשיך ליצור דברים נהדרים באהבה, ולילדיי רן ושיר שימשיכו לפרוח ולשגשג ולכולנו שנת עסקים פוריה במיוחד! והכי חשוב התחברו למי שעושה לכם טוב, אל תפסיקו לחייך ואל תפסיקו לאהוב.

מירב ג'והן | צילום: באדיבות המצולמת

שוש סלהוב, מאמנת עסקית, חברת מועצה:
בריאות, ברכות והצלחות ובעיקר ״הקשבה״. שנקשיב לעצמינו ומה שחפץ ליבנו. שנקשיב לזולת, ללקוחות, לקולגות ולמשפחה. כי כשאנחנו מקשיבים באמת, נזהה צורך אמיתי, דילמה, כאב שאולי נוכל לסייע ולתת מענה מתאים. בהקשבה אמיתית נסייע לייצור איכות חיים טובה יותר ומנצחת למענינו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email