ראש עירית קריית ביאליק לסוכני הצפון: "מלחמתם של הסוכנים על מעמדם חשובה ומוצדקת"

כ־100 סוכנים חדשים הצטרפו למחוז חיפה והצפון בשנה החולפת • רוזנפלד: "קורא לכל חברי הלשכה להגיע לכנס הפיננסים ב־4 לספטמבר"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כמיטב המסורת של מחוז חיפה והצפון, התקיימה השבוע הרמת כוסית חגיגית לקראת ראש השנה במלון רויאל גארדן בחיפה. כ־250 סוכנים וסוכנות השתתפו באירוע בו התארח גם ראש עירית קריית ביאליק ובשיתוף חמש חברות ביטוח וחברת שגריר.

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי הגיע לברך, סיפר על התפתחותה של קריית ביאליק וחיזק מאוד את סוכני הביטוח כשאמר: "מלחמתם של הסוכנים על מעמדם חשובה ומוצדקת. ענף הביטוח לא יכול להתנהל ללא סוכני ביטוח".

כנס צפון. קובי ורדי, רענן שמחי, אניה לוין ומיכה אדוני | צילום: גיא קרן

יו"ר מחוז חיפה והצפון וחבר הוועד המנהל, סו"ב מיכה אדוני, בירך את באי הכנס ואת חמש חברות הביטוח השותפות לכנס – מנורה, איילון, כלל, הראל ומגדל; הוא קרא לכל החברות האחרות שלא להדיר את רגליהן מכנסי הלשכה.

בדבריו אמר אדוני כי לשכה חזקה היא המתכון לשמירה על סוכני הביטוח ופרנסתם. לדבריו כ־100 סוכנים הצטרפו למחוז הצפון רק השנה, וכי עד סוף 2018 הצפי הוא לעוד 50.

עוד הוסיף: "חברות הביטוח עשו את רוב הונן מסוכני הביטוח. הגיע הזמן שהמוקדים הטלפוניים האגרסיביים, אשר עובדים מעל ראשי הסוכנים יעברו מן העולם, נזקם רב על תועלתם".

יו"ר סניף חיפה, סו"ב אניה לוין, עדכנה את הסוכנים בפעילות הענפה של הסניף ושל המכללה בחיפה והדגישה: "כל זה נעשה על מנת להפוך את הסוכן למקצועי יותר, כי ידע זה כח".

יו"ר סניף טבריה־נצרת, סו"ב מוחמד חטיב, הדגיש בדבריו את חשיבות החברות בלשכת סוכני ביטוח. עוד אמר ש"זה שמבוטחים במגזר תובעים יותר את ביטוח החובה, זה לא אשמת סוכני המגזר". הוא קרא לחברות הביטוח להפסיק את הדרת סוכני המגזר ולמצוא פתרון מוסכם לסוגיה הכאובה.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, סיפר על פעילות הלשכה, על הצעות חוק העומדות על הפרק, על תוצאות הבג"צ בהסכם לרבים ועל היתרונות שהלשכה מעניקה לחבריה. הוא קרא לחברים להגיע לכנס הפיננסים ב־4 לספטמבר בגני התערוכה בתל אביב, ולכנס אלמנטר שיתקיים בחודש נובמבר באילת.

טל סנדרוני נתן הרצאה מרשימה על מדיה תקשורתית וחשיבותה לקידום העסק בעידן החדש; כתב הספורט הבכיר נדב יעקובי, ריתק בהרצאתו "כיצד המונדיאל האחרון ברוסיה שינה את עולם הכדורגל".

לפני הרמת הכוסית בהשתתפות הנהגת הלשכה וחברות הביטוח, נערך טקס פרידה מרגש מירדנה שפיר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email