רב שיח בין סוכנים צעירים לנשיא הלשכה במרכז האירוע החגיגי לצעירי הלשכה

ב־ 3.8 יערך ערב מיוחד עבור צעירי הלשכה. סו"ב דביר רפ: "הערב הזה חשוב לטובת גיבוש הסוכנים הצעירים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גם השנה תערוך ועדת סוכנים צעירים של לשכת סוכני ביטוח ערב מיוחד עבור חברי הלשכה הצעירים עם בנות ובני זוגם. האירוע יתקיים ב־ 3 באוגוסט, יום חמישי בסינמה סיטי – גלילות בין השעות 23:00-19:30, והוא ייפתח בארוחת ערב עשירה בסגנון איטלקי.
לדברי סו"ב דביר רפ, יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים: "כמיטב המסורת אנחנו נערוך גם השנה ערב עשיר ומהנה עבור הסוכנים והסוכנות ובני זוגם, וזאת בשיתוף פעולה עם איילון חברה לביטוח.

רפ

במרכז הערב יעמוד רב שיח עם נשיא הלשכה סו"ב אריה אברמוביץ, בהופעה ראשונה בערב זה, עם כמה סוכנים וסוכנות צעירים: סו"ב אלון דור, סו"ב מעיין ישראל, סו"ב אורטל שמש־ברקי וסו"ב לילך מטרני. הפאנל יהיה תחת הכותרת – 'אתם שואלים-הנשיא עונה', ויעסוק בנושאים שיעלו המשתתפים בשיחה פתוחה". האירוע יכלול בנוסף גם סקירה של פעילות הוועדה לסוכנים צעירים, דברי ברכה של בכיר מאיילון ביטוח ומופע "נגן המחשבות" של האמן אסף ניסים. הערב יסתיים בצפייה בסרט טרום בכורה בליווי פופקורן ושתייה.

רפ הוסיף כי “הערב הזה חשוב לנו כמו גם פעילויות אחרות של הוועדה, והוא לטובת גיבוש הסוכנים הצעירים וחשיפתם לפעילויות הלשכה השונות בכל התחומים, ולכן חשוב מאוד שתגיעו. העלות היא 50 שקלים לזוג, ועדיף להירשם כמה שיותר מוקדם כי
הביקוש גדול”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email