גם השנה תערוך ועדת סוכנים צעירים של לשכת סוכני ביטוח ערב מיוחד עבור חברי הלשכה הצעירים עם בנות ובני זוגם. האירוע יתקיים ב־ 3 באוגוסט, יום חמישי בסינמה סיטי – גלילות בין השעות 23:00-19:30, והוא ייפתח בארוחת ערב עשירה בסגנון איטלקי.
לדברי סו"ב דביר רפ, יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים: "כמיטב המסורת אנחנו נערוך גם השנה ערב עשיר ומהנה עבור הסוכנים והסוכנות ובני זוגם, וזאת בשיתוף פעולה עם איילון חברה לביטוח.

רפ

במרכז הערב יעמוד רב שיח עם נשיא הלשכה סו"ב אריה אברמוביץ, בהופעה ראשונה בערב זה, עם כמה סוכנים וסוכנות צעירים: סו"ב אלון דור, סו"ב מעיין ישראל, סו"ב אורטל שמש־ברקי וסו"ב לילך מטרני. הפאנל יהיה תחת הכותרת – 'אתם שואלים-הנשיא עונה', ויעסוק בנושאים שיעלו המשתתפים בשיחה פתוחה". האירוע יכלול בנוסף גם סקירה של פעילות הוועדה לסוכנים צעירים, דברי ברכה של בכיר מאיילון ביטוח ומופע "נגן המחשבות" של האמן אסף ניסים. הערב יסתיים בצפייה בסרט טרום בכורה בליווי פופקורן ושתייה.

רפ הוסיף כי “הערב הזה חשוב לנו כמו גם פעילויות אחרות של הוועדה, והוא לטובת גיבוש הסוכנים הצעירים וחשיפתם לפעילויות הלשכה השונות בכל התחומים, ולכן חשוב מאוד שתגיעו. העלות היא 50 שקלים לזוג, ועדיף להירשם כמה שיותר מוקדם כי
הביקוש גדול”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *