רג‘ואן גרייב פורש מתפקידו באוצר

גרייב, ששימש כסגן בכיר לממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, היה שותף מרכזי בהובלה ויישום של רפורמות משמעותיות בתחום החיסכון הפנסיוני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רג‘ואן גרייב, סגן בכיר לממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, הודיע השבוע על פרישה מתפקידו. גרייב היה אחראי על תחום ביטוח החיים וקופות גמל באגף שוק ההון.

גרייב היה שותף מרכזי בהובלה ויישום של רפורמות משמעותיות בתחום החיסכון הפנסיוני. הוא פעל להגברת השקיפות והתחרות בשוק, ולחזק את מעמדו של החוסך אל מול הגופים המוסדיים. בין היתר היה גרייב שותף מרכזי בהחלת מודל חיסכון תלוי גיל, הורדת דמי הניהול בחיסכון הפנסיוני, ביטול מקדמים מובטחים בביטוחי מנהלים ופיתוח כלים צרכניים המסייעים לחוסכים לקבל מידע אישי, כמו פיתוח אתר גמל נט להשוואות תשואות של קופות גמל, הקמת האתר למציאת כספים אבודים, פישוט הדו“ח השנתי לחוסכים ועוד.

גרייב, בן 39, בוגר כלכלה באוניברסיטה העברית ומוסמך במנהל עסקים, עבד באגף באוצר 14 שנים. אחיו, נג‘ואן גרייב, היה שחקן כדורגל מצטיין בנבחרת ישראל ובמכבי חיפה. גרייב החל את עבודתו באוצר ככלכלן במחלקת קופות גמל, ולאחר מכן ניהל את המחלקה. ב-2010 מונה לסגן בכיר באגף שוק ההון האחראי על תחום החיסכון הפנסיוני. בנוסף, מכהן כדירקטור מטעם משרד האוצר בחברת מקורות ייזום.

הממונה על שוק ההון, דורית סלינגר הודתה לגרייב על שנות עבודתו המסורות באגף ועל תרומתו הרבה לפיתוח החיסכון הפנסיוני בישראל, ואיחלה לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email