רוזנפלד בכנס מגדל: "אנחנו נעצים, נקדם ונעודד חברות מוטות סוכנים"

ליאור רביב משנה למנכ"ל מגדל: "מגדל חזרה למרכז הבמה של הלשכה ואנחנו שמחים על כך"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו"ב ליאור רוזנפלד, השתתף ביום שני השבוע בכנס הסוכנים הארצי של מגדל "גדולים במגדל" שהתקיים ב"כוכב הים" בקיסריה.

לדברי נשיא הלשכה בכנס: "מגדל חזרה לשתף פעולה עם הלשכה ואנו מברכים על כך. גם תוצאות סקר שביעות הרצון בתחום הפנסיוני כפי שפורסם בכנס אילת מעמיד את החברה במגמת שיפור לעומת שנים עברו וזה בהחלט מעודד. כמו כן, הצהרתה של מגדל זה מכבר כי תשווק את כל מוצרי הביטוח הכללי אך ורך באמצעות סוכנים הינה בשורה שאנחנו מברכים עליה. "ככלל, הלשכה תפעל להעצים, לעודד ולקדם חברות ביטוח מוטות סוכנים, חברות כאלו יזכו מאיתנו לחיבוק, לשכה שמתקרבת ל־5,000 חברים היא כח השפעה אדיר ועוצמתי ואת מכבדינו נכבד".

רוזנפלד. ״מגדל חזרה לשתף פעולה עם הלשכה״

ליאור רביב המשנה למנכ"ל מגדל ציין כי: אנחנו מודים לנשיא הלשכה על המילים החמות, כחברת סוכנים שהוקמה על ידי סוכנים, מגדל חזרה למרכז הבמה של הלשכה ואנחנו שמחים על כך".

בטקס השתתפו יותר מ־500 סוכנים כאשר המצטיינים מבינהם זכו למגיני הוקרה על פעילותם. במסגרת האירוע הודו במגדל למאות הסוכנות והסוכנים "על עבודה יוצאת דופן בשנה החולפת ועל שיתוף פעולה שהולך ומתחזק מדי יום". ממגדל נמסר כי מתוך כלל סוכני מגדל, כ־500 עמדו ביעדי המועדון וקיבלו תעודות הוקרה, וביניהם 38 זכו למעמד נשיאים של כבוד.

ליאור רביב אמר במהלך האירוע: "כל מי שנמצא כאן נמנה על קבוצת הסוכנים המובילים של מגדל אשר באמצעותם אנו מצליחים בכל פעם לכבוש יעד חדש ולעמוד באתגרים הרבים שעומדים לפתחנו".

השנה הפך האירוע מרגש במיוחד, בעת הפרידה מהמנכ"ל היוצא, עופר אליהו, שיסיים את תפקידו ב־1 ביוני, לאחר כמעט חמש שנות ניהול והובלה של מגדל. "הקשר האישי והקרוב אותו רקם אליהו במהלך שנותיו במגדל הורגש באירוע, עת ניגשו אליו מאות הסוכנים להודות לו על היחס החם והמקצועי, ועל הגשמת היעדים המשותפים", נמסר.

עופר אליהו סיכם את האירוע ואמר: "מגדל תמיד הייתה ותמיד תהיה חברה של סוכנים. סוכני הביטוח לא ייעלמו והמקצוע לא יבוטל, הוא ישתדרג ויתקדם ואנחנו במגדל מפתחים כל הזמן כלים דיגיטליים שהולכים יד ביד עם צרכי הסוכן למען הלקוחות".

אליהו פנה לסוכנים ואמר: "מבוטחים לא היו בוחרים בנו לולא אתם האמנתם בנו, ולא היו מצטרפים ליותר ויותר שירותים שמציעה מגדל, לולא ידעתם שיש לכם תמיד גב ובית אצלנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email