רוזנפלד לחברי הלשכה: "לא אתן לגורמים בעלי אינטרס לייצר מחנאות בלשכה"

לאחר חציית קווים אדומים במהלך ישיבה של המועצה ההארצית, הכריז נשיא הלשכה: "אני קורא לכל חברי המועצה לגלות בגרות, אחריות והבנה כי רק ביחד נעשה ונצליח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"בישיבת המועצה הארצית האחרונה נחצו קווים אדומים בהתנהלותם של מספר חברים, התנהלות בלתי סבירה אשר משרתת את הרוצים ברעתנו. לא אתן לגורמים בעלי אינטרס לייצר מחנאות, אופוזיציה־קואליציה או כל מושג אחר המלמד על מאבקים פנימיים".

כך כתב נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד בתחילת השבוע לסוכני הלשכה, בהתייחסו לישיבה הסוערת של המועצה הארצית בשבוע שעבר. הישיבה לוותה בוויכוחים קולניים בין החברים במחנה סו"ב אורי צפריר, שהפסיד בבחירות האחרונות לראשות הלשכה, לבין מחנה רוזנפלד, עד כדי עזיבת חלק מהחברים את הישיבה.

רוזנפלד.

עוד כתב רוזנפלד: "ברור לכל אחת ואחד מאיתנו, כי על מנת לצלוח את האתגרים הרבים המסכנים את עתידנו, לא ייתכן כי נציב לעצמנו אתגרים מבית".

נשיא הלשכה התייחס לפעילות הלשכה מאז החל לכהן כנשיא וכתב: "לשכת סוכני ביטוח הינה לשכה חזקה המגובה בסיוע מארגונים מייצגים, מלובי פוליטי חזק, מקשרים איכותיים ומעשרות רבות מאד של מתנדבים. זו ההזדמנות להודות להם על פעילות לילות כימים. בשלושת החודשים האחרונים אנו עובדים כיוזמים ולא רק כמגיבים; חידשנו מערכות יחסים עם היצרנים השונים, חיזקנו את כוחנו בכנסת והפכנו לגורם משפיע על תדמיתנו הציבורית בתקשורת, אך עם כל הפרגון לעשייה, זאת רק ההתחלה ואנו נכונים לקראת האתגרים שבפתח והם לא מעטים".

לסיכום אמר רוזנפלד: ”אני קורא לכל חברי המועצה לגלות בגרות, אחריות והבנה כי רק ביחד נעשה ונצליח". ולסוכני הלשכה הבטיח: "היו בטוחים כי אנו כאן בשבילכם על מנת לשמור על מקצוע סוכן הביטוח, פרנסתו, המשכיותו, הצלחתו והעצמתו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email