רוזנפלד מקים מערך חדשנות תחת מטה הנשיא בראשות סו"ב מאיר רוטברג

רעיונות ודרכי ביצוע לשדרוג יעילות ויכולות הלשכה, בחינה והמלצות על מטרות ומבנה הלשכה בזמנים משתנים כולל הצעה לפריסה מחודשת של המחוזות והסניפים הם רק חלק מהיעדים שהציב נשיא הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד הודיע היום על הקמת מערך חדש תחת מטה הנשיא שיעסוק בבחינה מעמיקה של מבנה הלשכה, יישום מבנה אפקטיבי ניהולי לעתיד ובחינת האפשרויות להתאמה לממשל תאגידי עדכני. כמו כן, ימליץ המערך על פריסה מחודשת למחוזות ולסניפים, הצעות לגיוס סוכנים וחידוד מטרות הלשכה במציאות משתנה.

לדברי רוזנפלד, הצוות יכלול חברי לשכה ותיקים וצעירים כולל סוכנים צעירים שעדיין אינם חברי לשכה. המערך יגיש עד סוף השנה דוח המלצות לנשיא לדיון בוועד המנהל.

רוטברג | צילום: באדיבות הלשכה

סו"ב מאיר רוטברג: "צוות החדשנות ומטרותיו הינם העלאה של רעיונות ודרכי ביצוע לשדרג את יעילות ויכולות הלשכה בהתאמה למאה ה־21; בחינה והמלצות על מטרות ומבנה הלשכה בזמנים משתנים. בחינה מעמיקה של מבנה הלשכה ויישום מבנה אפקטיבי ניהולי לעתיד והתאמה לממשל תאגידי עדכני, כולל מחוזות סניפים ועדות גיוס ומטרות העמותה. מדובר בכמה חודשי עבודה לגיבוש דוח ההמלצות שיועבר לנשיא הלשכה ובבניית חזון עתידי שיסייע גם לנשיאים הבאים".

רוזנפלד: "הלשכה צופה פני עתיד וחייבת להתאים עצמה לשנים הבאות, כל שינוי או המלצה יובא לדיון ואישור הוועד המנהל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email