רוזנפלד: "נחדש את מערכת היחסים עם חברות הביטוח"

ביום חמישי שעבר, העביר נשיא הלשכה היוצא סו"ב אריה אברמוביץ, לנשיא הלשכה החדש סו"ב ליאור רוזנפלד, את שרביט ההנהגה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

העברת השרביט מנשיא הלשכה היוצא סו"ב אריה אברמוביץ, לנשיא הלשכה החדש סו"ב ליאור רוזנפלד, התקיימה ביום חמישי במשרדי הלשכה בתל אביב.

לאחר הרמת כוסית ולחיצות הידיים, אמר רוזנפלד: ״קודם כל אני רוצה להתחיל בברכות לעובדי הלשכה שעושים ועשו עבודה מסורה במשך ארבע שנים, ובייחוד במערכת הבחירות הנוכחית תוך הקפדה על ריחוק מהנושא הפוליטי.

"המשימה הראשונה שלנו היא אחדות. אתמול בערב הודעתי כבר שאנחנו לשכה אחת. כל נבחרי הלשכה, אין לנו מחנות יותר ולא יהיו מחנות יותר. כל עובדי הלשכה יקבלו את הסיוע כי אין לנו לשכה ספייר", הדגיש רוזנפלד.

הוא הוסיף כי "אנחנו נפעל בראש ובראשונה לשיפור מעמד הסוכן, נפעל לכך יחד עם חברי כנסת שמאוד רוצים לסייע לנו ויהיו שם יחד איתנו בכל הפעילות למען עתיד סוכן הביטוח. אם צריך גם נפעל לחקיקה בנושא בעזרתם של חברי הכנסת, הכל למען הסוכנים. היחסים שלנו עם חברות הביטוח הם יחסים שמכאן והלאה צריכים להיות אחרים – נחדש איתם את הקשר ואת הדיאלוג. חשוב לחדש את מערכת הסיוע של חברות הביטוח ללשכת סוכני ביטוח. אסור לנו לוותר עליו ואנחנו נקבל אותו מהם".

לאחר מכן פנה רוזנפלד אל הנשיא היוצא ואמר: "אריה, חברי היקר – אני רוצה להודות לך בשמי ובשם 4,500 חברי הלשכה. הענקת מזמנך ארבע שנים בהן עבדת קשה למען הסוכנים, לעיתים גם על חשבון הזמן הפרטי. תודה גדולה לך על כך ובהצלחה בהמשך הדרך.

"חבריי הנבחרים, אנחנו מהיום נתחיל לפעול ביחד. נבחרו אנשים ראויים וטובים שיפעלו ביחד למען סוכני הביטוח כלשכה אחת. קיבלתי הבוקר ברכות מחברים מכל קשת הדעות בלשכה ומאוד הערכתי זאת. אני רוצה להודות לחברי הלשכה היוצאת שעבדו למען הסוכנים. הנבחרים הקודמים כולם ראויים להערכה על עצם זה שהם באים להשקיע מזמנם למען הסוכנים. גם הנבחרים החדשים הם אנשים שישקיעו ויפעלו, ואני מראש מודה לכם על עשייה זאת.

"כל בן אדם טוב שמאמין שיוכל לעזור ללשכה מוזמן אליה, אני מוכן לשמוע הכל וביחד נרוץ מכאן לדרך חדשה וטובה. נעבוד ביחד ונצליח ביחד".

רוזנפלד ואברמוביץ מרימים כוסית לחיי ההנהגה החדשה

"אני גאה בך מאוד"

הנשיא היוצא סו"ב אריה אברמוביץ אמר: "ברכות חמות לנשיא הלשכה ליאור רוזנפלד. בוקר טוב לנבחרים החדשים במחוזות, בסניפים ובוועדות. עשיתם ניצחון גדול. מגיע לכם שאפו. ניצחון פוליטי הוא טעם מתוק שיישאר עמכם כל החיים, זה ניצחון שלא שוכחים. ליאור, דע לך שלמרות שלא תמכתי בך אני גאה בך מאוד. עשית דרך מרשימה. רתמת אחריך בדרך מעוררת השראה קבוצה גדולה ומגיע לך כל הכבוד על כך.

"הכנתי עבורך תיק חפיפה מסודר וביקשתי שייקבעו לנו סדרת פגישות. בכל עזרה שתצטרך ובכל עת ראה בי שותף מלא. נבחרות ונבחרים, אתם מקבלים היום לשכה חזקה, עם צוות עובדים מסור עם אמון הסוכנים לו זכיתם אמש ומכאן השמיים הם הגבול.

"לסיום, אני רוצה שוב להודות על הזכות שניתנה לי להוביל את הבית הזה בארבע השנים האחרונות. אני אוהב את הלשכה הזאת והיא תישאר נצורה בלבי לעד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email