רוזנפלד: "סוכני המגזר הערבי שותפים מלאים להנהגת הלשכה"

במפגש עם סוכנים מהמגזר הערבי קודמו רעיונות לפתרון הבעיות הייחודיות של סוכני המגזר; מ"מ נשיא הלשכה: "סוכני המגזר הערבי כבר מזמן לא החצר האחורית בלשכה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במפגש שהתקיים השבוע בין הנהגת הלשכה לנציגי סוכני המגזר הערבי, עלו מספר סוגיות ייחודיות למגזר.

במפגש השתתפו נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, מ"מ הנשיא ליאור הורנצ'יק, יו"ר הוועדה לביטוח כללי ישראל גרטי, יועמ"ש הלשכה עו"ד עדי בן אברהם ,מנכ"ל הלשכה מוטי ארבל, יו"ר ליסוב החברה הכלכלית צביקה ויינשטיין וסוכנים נציגים מהמגזר הערבי. במפגש עלו מספר סוגיות המאפיינות את תהליכי העבודה בקרב סוכני המגזר הערבי למול היצרנים, הפול וציבור המבוטחים.

מפגש הנהגת הלשכה, הפול ונציגי המגזר הערבי. צילום: באדיבות הלשכה

הישיבה שכללה סיעור מוחות עסקה בדרכים לשיפור עבודתם של סוכני המגזר. לדברי נשיא הלשכה: "לסוכני המגזר קיימות בעיות ייחודיות בנוסף לאלו המאפיינות את כלל הסוכנים ואנחנו נמשיך לפעול כדי להגיע לפתרונות האופטימליים ביותר בהתחשב בכלל הנסיבות; לכן חשובה כאן אחידות הפעולה והעשייה. מתחילת הקדנציה סוכנים מהמגזר הם שותפים מלאים להנהגת הלשכה, כי יש לנו רק אחת כזאת למול עשרות אתגרים ומשימות שאני משוכנע שנוכל לרובן", אמר רוזנפלד.

סו"ב הורנצ'יק מסר בעקבות הפגישה: "סוכני המגזר הערבי כבר מזמן לא החצר האחורית בלשכה והם שותפים מלאים להנהגה ולהחלטות וכך יהיה גם בעתיד, שמענו, הפנמנו ופעלנו כדי לקדם סוגיות שחשובות לסוכנים האלו ובכזאת לשכה אני גאה לפעול".

"היה מפגש חיובי ונוצר יותר אמון בלשכה ובעומד בראשה", אמר סו"ב עלי טריף, חבר המועצה הארצית. וסו"ב מוחמד חטיב, יו"ר סניף טבריה, הוסיף: "במפגש נידונו הרבה סוגיות המטרידות את סוכני הביטוח בכלל וסוכני המגזר בפרט, במיוחד בעיית ביטוח החובה במגזר הערבי ודרכי הפתרון האפשריים לבעיה זו.

שיפור השירות

בנוסף סוכם שהלשכה תפתח קורס להכשרת פקידות מנהלות משרד באזור נצרת. כמו כן סוכם שנשיא הלשכה יפנה במכתב למנכ"לי חברות הביטוח לבקש לקלוט בחברות פקידות מהמגזר הערבי כדי לשפר את השרות ולתת מענה למגזר הערבי ובמיוחד אלה שלא יודעים או חלשים בשפה העברית. כמו כן סוכם שנשיא הלשכה יקדם את הוספת השם נצרת לסניף טבריה גליל ועמקים.

"אני שמח על הפגישה המצוינת. הוועדה האלמנטרית תירתם לבקשת סוכני המגזר להעמיק את הידע המקצועי שלהם; ותיבדק אפשרות לקיים קורס רפרנטיות בנצרת, שיש מחסור רב בהן במגזר ובכלל", אמר סו"ב גרטי והוסיף: "בנושא ביטוח החובה נבדוק אפשרות מול הפול למשוך תעודת חובה בידי המבוטח עצמו כדי לפשט את התהליך. קשה לקדם פתרון רחב לסוגיה עקב בג"צ בנושא שטרם נדון".

סוכם לקיים מפגשים דומים נוספים.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email