רוזנפלד על הצעת החוק של ח"כ מיקי לוי: "הוא כבר נכשל שלוש פעמים, מזוכיזם זה עניין של בחירה"

נשיא הלשכה התייחס להצעת החוק שהגיש ח"כ לוי בפעם הרביעית - לאפשר לסוכני הנסיעות למכור ביטוח נסיעות לחו”ל. כל ההצעות כשלו בעבר. לדברי רוזנפלד: ״הייתי מצפה מח"כ לוי לאמץ את המשפט הידוע - אתה לא יכול לעשות כמה פעמים את אותה פעולה ולצפות לתוצאה שונה״
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו״ב ליאור רוזנפלד, התייחס הבוקר בשיחה עם ביטוח ופיננסים להצעת החוק שהגיש ח"כ מיקי לוי (יש עתיד) בה מבקש לוי לאפשר לסוכני הנסיעות לשוב ולמכור ביטוחי נסיעות חו"ל.

רוזנפלד: "כפי שנכשל שלוש פעמים ייכשל לוי גם הפעם. אומנם יש לציין את כושר ההתמדה שלו, אבל מזוכיזם זה עניין של בחירה. הייתי מצפה מח"כ מיקי לוי לאמץ את המשפט הידוע – אתה לא יכול לעשות כמה פעמים את אותה פעולה ולצפות לתוצאה שונה. הצעת החוק הזאת תיפול, אין בה היגיון ואין בה נכונות ובג"ץ אמר את דברו בעניין בצורה ברורה ושאינה משתמעת לשתי פנים.

ביטוחי נסיעות. צילום: fotolia

״כמה פעמים עוד ניתן להסביר כי למכירת ביטוח יש צורך ברשיון? כמה עוד ידובר על כך שלסוכן הנסיעות אין הכשרה, ידע, ויכולת מקצועית בתחום הביטוח והדירות והטיפול במבוטח? ח"כ לוי מתעקש במקום שבו אין לו סיבה והייתי מציע לו לוותר, אבל זאת בחירה שלו.

״אנחנו נדע להתמודד. לשכת סוכני ביטוח לא תיתן לחוק לעבור כיוון שהדאגה לציבור חשובה לנו יותר מפופליזם של ח”כ״, אמר רוזנפלד.

הצעת החוק עלתה בזמנו על ידי ח"כ רוברט אילטוב ונכשלה, וכן עלתה פעמיים נוספות על ידי ח"כ מיקי לוי ולא הצליחה להתקדם מעבר להצבעה טרומית בכנסת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email