מחליפים כיסאות במחוזות חיפה ותל אביב: "נמשיך בפעילות למען סוכני הביטוח"

ליאור רוזנפלד מפנה את כסאו לטובת מיכה אדוני במחוז חיפה והצפון. נוגה עקל החליפה את עמוס גואטה במחוז תל אביב והמרכז
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת הרוטציה עליה סוכם במחוז חיפה והצפון ובמחוז תל אביב והמרכז, יחליף בתחילת פברואר מיכה אדוני, יו"ר סניף טבריה גליל עמקים, את ליאור רוזנפלד בתפקיד יו"ר מחוז חיפה והצפון. רוזנפלד ימשיך לכהן כיו"ר סניף חיפה, הסניף הגדול במחוז, בשנתיים הבאות. במחוז תל אביב והמרכז החליפה בתחילת השנה נוגה עקל, יו"ר סניף רמת-גן-גבעתיים, את עמוס גואטה, שכיהן כיו"ר המחוז בשנתיים האחרונות, וימשיך לכהן כיו"ר סניף חולון-בת-ים.

מיכה אדוני, חבר לשכה משנת 1980, מסר לקראת כניסתו לתפקיד כי "הרוטציה טובה וחשובה לכל ארגון, משום שהיא מביאה משב רוח רענן, תובנות חדשות – ולפעמים גם חשיבה אחרת ושונה. אני מבין את גודל האחריות המוטלת על כתפי, בפרט בימים בהם ענף הביטוח עובר טלטלה ומתמודד עם רגולציה כבדה. אני רואה  חשיבות בקשר טוב והוגן עם חברות הביטוח ומנהליהן, ומאמין גדול בהדברות וביצירת אמון הדדי", אמר.

אדוני מוסיף כי ייאבק במכירות ביטוחים ישירים על ידי חברות הביטוח ובסוכני ביטוח שמשתפים פעולה. התנגדותו לקולקטיבים נחרצת – לדעתו הם הרעה החולה של הענף. אדוני מתכוון גם להתרכז בהתמקצעות הסוכן בטכנולוגיה מתקדמת.

מיכה אדוני: "הרוטציה טובה וחשובה לכל ארגון, משום שהיא מביאה משב רוח רענן, תובנות חדשות - ולפעמים גם חשיבה אחרת ושונה"
מיכה אדוני: "הרוטציה טובה וחשובה לכל ארגון, משום שהיא מביאה משב רוח רענן, תובנות חדשות – ולפעמים גם חשיבה אחרת ושונה"

"תנופה ליעד הבא"

לקראת עזיבתו את התפקיד אמר רוזנפלד כי "אני מסיים שנתיים ושלושה חודשים של עשייה בלתי פוסקת. קיימנו עשרות כנסים, ימי עיון, מפגשי בוקר ופעילויות הדרכה. לראשונה בלשכה הובלנו בכמות החברים ובכמות הסוכנים החדשים, לרבות הצעירים. קיימנו גם פעילויות רבות מאד למען הקהילה בצפון".

לדבריו, "בחודשיים האחרונים קיבלתי עשרות פניות של סוכנים שהפצירו בי שלא לקיים את הסכם הרוטציה, על מנת לשמור על המחוז. אך זוהי לא דרכי.  חונכתי על ערכים, לרבות קיום הסכמים. אסייע למיכה בתפקידו למען המחוז, ואני מאחל למיכה ולכולנו הצלחה. לפעמים צריך לקחת צעד אחורה כדי לקבל תנופה ליעד הבא".

גם אדוני מלא תשבחות לקודמו, "שהשקיע את כל כולו, ובהתנדבות, למען הסוכנים". לדבריו, "אני אוהב לעשות את הדברים בשיתוף פעולה ובהתייעצות – ובסוף אני הוא שמחליט. אני  בהחלט מתכוון לעשות זאת ביחד עם ליאור". לדעתו, יש להוריד באופן דרסטי את מינון הכנסים, שלא אחת מכבידים על הסוכנים, אך מצד שני הוא קורא לסוכנים המדירים רגליהם מהכנסים "להגיע לכנסי הלשכה, להראות מחויבות. אני רוצה לראות פרצופים חדשים בכנסים, שיהיו מקצועיים ומעניינים", אמר.

נוגה עקל: "עוד לפני כניסתי לתפקיד גיבשתי תוכנית פעילות שונה ומגוונת. מטרתי היא לתת לסוכני המחוז כלים, יעוץ, הכוונה ואוזן קשבת לכל בעיה"
נוגה עקל: "עוד לפני כניסתי לתפקיד גיבשתי תוכנית פעילות שונה ומגוונת. מטרתי היא לתת לסוכני המחוז כלים, יעוץ, הכוונה ואוזן קשבת לכל בעיה"

"בית חם לסוכנים"

נוגה עקל, יו"ר מחוז תל אביב והמרכז הטרייה, היא סוכנת ביטוח משנת 1996, ופעילה רבות בפעילות המחוז והלשכה בשנים האחרונות. עם כניסתה לתפקיד, אומרת עקל כי "עוד לפני כניסתי לתפקיד גיבשתי תוכנית פעילות שונה ומגוונת לשנתיים הבאות. מטרתי היא לתת לסוכני המחוז כלים, תוכניות לימוד והעשרה, יעוץ, הכוונה ואוזן קשבת לכל בעיה שתובא בפני".

עקל מדגישה כי "לשכת סוכני ביטוח הינה בית חם לסוכניה, ויחד עם הצוות המיומן והמקצועי בלשכה נקדם ונתקדם להשגת המטרות, בהן הגדלת מספר החברים במחוז וגיבוש הסוכנים ושיתופי פעולה ביניהם. אצור מסגרת שבה יוכלו הסוכנים לפנות אלי עם בקשות ורעיונות לקידום פעילויות שונות", היא אומרת.

היו"ר היוצא, עמוס גואטה, מסכם את תקופתו, "בשנתיים האחרונות, במסגרת תפקידי כיו"ר המחוז הגדול בלשכה, ראיתי הזדמנות לקדם נושאים בעלי חשיבות מקצועית עבור סוכני הביטוח. עסקנו בשורה ארוכה של נושאים, ביניהם השקת מיזם הפרישה של הלשכה, סדנאות עומק בנושאים שונים, וגם שיתופי פעולה של תרומה לקהילה. אני מאחל לנוגה הצלחה בתפקידה, ואעשה הכל כדי להמשיך ולתרום מניסיוני לטובת המחוז".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email