רונית סגל מונתה למנכ"לית פספורטכארד ודייויד שילד ישראל

סגל תחליף בתפקיד את יואל אמיר שעוזב אחרי 6 שנים בחברה. אלון קצף, יו"ר החברה: "אנו עמלים להצעיד את החברה קדימה ולעמוד ביעדים שהצבנו לשנים הקרובות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון חברת הביטוח DavidSheild אישר את מינויה של רונית סגל (49) למנכ"לית סוכנויות הביטוח PassportCard ו-DavidSheild. את פספורטכארד ניהל עד ספטמבר יואל אמיר שפרש לאחר 6 שנים בתפקיד.

מהחברה נמסר, כי סגל, "בעלת ניסיון ארוך שנים בתחום ניהול פרויקטים בינלאומיים, הצטרפה לקבוצת DavidSheild בשנת 2014 וביצעה שורת תפקידים בכירים בהנהלת הקבוצה ביניהם סמנכ"לית התפעול של הפעילות הבינלאומית של הקבוצה והובלת ההקמה של פעילות TravelCard אוסטרליה ו-PassportCard גרמניה. בשנה האחרונה עם התפרצות משבר הקורונה, לקחה חלק פעיל במענה ובהתארגנות הקבוצה לאירועי הקורונה ומעורבות בפעילות הסוכנויות. קודם להצטרפותה לקבוצה, כיהנה סגל כראש אגף תכנון ופיתוח אסטרטגיה בפרטנר".

רונית סגל. צילום: יוסי צבקר

עוד נמסר, כי "סגל בעלת ניסיון עשיר בניהול פרויקטים מורכבים חוצי ארגון, פיתוח עסקי והתייעלות תפעולית. היא בוגרת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון ובעלת תואר שני במנהל עסקים".

אלון קצף, יו"ר PassportCard ו- DavidShield: "אני גאה לעדכן על מינויה של רונית סגל למנכ"לית פעילות סוכנויות הביטוח בישראל. רונית היא אשת מקצוע מוערכת שצמחה בתוך הקבוצה ואחראית לשורת הישגים בינלאומיים ומקומיים כאחד. אין לי ספק שהיא תצעיד את פעילות החברה קדימה בהתאם ליעדיה לשנים הקרובות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email