ריביות המשכנתאות במחירי סוף עונה – חלון הזדמנויות לכניסה לעולם ייעוץ המשכנתאות

כניסה קלה לעולם ייעוץ המשכנתאות ויצירת אפיק הכנסה חדש וקל נשמע לכם טוב? יכול להיות שסוף השנה בבנקים זאת ההזדמנות לה חיכיתם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כניסה קלה לעולם ייעוץ המשכנתאות ויצירת אפיק הכנסה חדש וקל נשמע לכם טוב? יכול להיות שסוף השנה בבנקים זאת ההזדמנות לה חיכיתם.

אם לקוחותיכם מתכננים לקחת בקרוב משכנתא או מעוניינים לשפר את תנאי המשכנתא הקיימת שלהם, עם ייעוץ משכנתאות טוב הם יוכלו ליהנות בתקופה זו מחסכון כספי של עשרות עד מאות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא. אז על מה בעצם אנחנו מדברים?

שוק הנדל"ן בנסיגה, ובשילוב עם סוף השנה האזרחית המתקרב ולחץ הבנקים לעמוד ביעדים, נוצרות הזדמנויות למחירי "סוף עונה" בריביות המשכנתא.

התחזיות לריביות המשכנתא בחודשים הקרובים מצביעות על המשך מגמת הירידה ואף התעצמותה ככל שאנו מתקרבים לסוף השנה האזרחית. לאחר מכן צפויה עליה בריביות. מגמת ירידת הריבית תורגש ככל הנראה אצל רוב נוטלי המשכנתאות בתקופה זו, אולם מי שידע איך לנצל את המצב בצורה הטובה ביותר יוכל להשיג עסקאות מעולות.

אתם, סוכני הביטוח, יכולים לשתף את לקוחותיכם ב"מידע פנימי" זה ולייצר ולחזק את הצורך שלהם בשירות ייעוץ המשכנתאות – הם מרווחים ואתם מרווחים. על מה מבוססות התחזיות האלו, ומה חשוב שתדעו?

  • יעדי סוף השנה של הבנקים – לחטיבות המשכנתאות בבנקים יעדים הנמדדים לפי היקפי המשכנתאות אותן הם מעניקים בכל שנה. ככל שמתקרב סוף השנה עולה לחץ הבנקאים לעמוד ביעדים, והתחרות על הלקוחות מתגברת. התחרות היא בין הבנקים השונים ואף לעיתים גם בין הסניפים השונים.
  • לא רק ריביות – מעבר למשא ומתן על גובה הריביות השונות, הבנק יכול להציע מגוון של הטבות כדוגמת הנחה בדמי פתיחת התיק, פטורים מדמי הנפקת תעודות זכאות ועוד. הטבות אלו יכולות להגיע לשווי של אלפי שקלים.
  • שוק הנדל"ן בנסיגה – שוק הנדל"ן בנסיגה בתקופה האחרונה והשפעתו ניכרת גם בירידה בהיקפי המשכנתאות; זהו גורם לחץ נוסף המקשה על הבנקים לעמוד ביעדיהם השנתיים. וחשוב לזכור זאת בשלב המשא ומתן מול הבנקים!
  • בתחילת 2018 צפויה עליה בריביות – מדובר כמובן רק בתחזית, אבל חשוב לקחת זאת בחשבון בתכנון תאריך לקיחת המשכנתא.
  • משכנתא לא לוקחים ביום אחד – תהליך לקיחת המשכנתא לוקח זמן; במיוחד אם משקיעים זמן הכרחי לקיום מכרז ריביות ומשא ומתן קשוח מול הבנקים. תכנון זמנים נכון הוא המפתח כדי לא לפספס את ההזדמנות. אז למה צריך יועץ משכנתאות? דווקא בתקופה זו, הפניית לקוח לשירותי חברת ניהול וייעוץ משכנתאות מקצועית שווה ללקוחות שלכם הרבה יותר מבדרך כלל וגם אתם מרווחים מכך. מדוע?
  • קשר אישי עם בנקאים בכל הארץ – יודעים מי הכי "רעב" למשכנתא שלהם כך שייתן את התנאים הטובים ביותר. לפעמים משמעות ההבדל בין סניף אחד לסניף השכן היא חסכון של הרבה מאוד כסף עבורם.
  • כל המבצעים – מכירים את כל המבצעים וההטבות, גם כאלו שלא מפורסמים לכל הלקוחות. כדי לקבל צריך לדעת מה וממי לבקש.
  • מבנה הלוואה אופטימלי – מותאם במיוחד למצב השוק והצרכים הייחודיים של לקוחותיכם.
  • תפעול מזורז – עבודה מול כמה בנקים במקביל, קבלת אישורים עקרוניים וציטוטי ריביות בתוך ימים ספורים.

צרו קשר עם רפרנטית הסוכנים מטעם חברת פריים ניהול משכנתאות ופיננסים לקבלת כלי שיווק לקידום חלון הזדמנויות זה והפנו את הלקוחות המתעניינים.

הכותב הוא כלכלן בכיר, פריים ניהול משכנתאות ופיננסים

ליצירת קשר עם רפרנטית סוכנים – שקד אשכולות:
נייד- 050-5997517
טלפון- 03-9025113
אימייל- [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email