רכישה נוספת בענף הביטוח: כלל רוכשת את סוכנות דוידוף

החברה רוכשת מבית ההשקעות פסגות את סוכנות הביטוח דוידוף תמורת כ-68.5 מיליון שקל. מנכ"ל כלל: "נדבך נוסף במימוש האסטרטגיה העסקית שלנו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר שהודיעה על מכירת בית ההשקעות פסגות לאלטשולר שחם פנסיה וגמל, ממשיכה פסגות למכור את נכסיה. לפני כשבועיים רכשה אלטשולר שחם גמל ופנסיה את מלוא הון המניות של בית ההשקעות פסגות תמורת סך של 910 מיליון שקל והתאמות מסוימות שנקבעו בהסכם. העסקה לא כללה את פעילות סוכנויות הביטוח של פסגות.

פסגות חתמה על עסקה עם כלל ביטוח ופיננסים לפיה תרכוש האחרונה את מלוא מניותיה של סוכנות דוידוף, הנמצאת בבעלותה המלאה של פסגות, בסכום של כ-68.5 מיליון שקל, בתוספת יתרת המזומן והתאמות ביחס להון החוזר של החברה הנרכשת במועד ההשלמה. מכלל נמסר כי מימון העסקה יהיה ממקורותיה העצמיים של כלל. 

יורם נוה מנכ"ל כלל | צילום: סיון פרג

דוידוף הינה סוכנות הסדרים פנסיוניים הפעילה בענף מזה 15 שנים ומתמחה במתן שירותי תפעול ושיווק במוצרי ביטוח, פנסיה ופיננסים. היא מחזיקה בהתקשרויות עם רוב חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל, ומשרתת מאות מעסיקים ואלפי לקוחות.

יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, ציין: "הרכישה אותה אנו מבצעים היום היא נדבך במימוש האסטרטגיה העסקית שהתווינו לחברה לרכישת פעילויות סינרגטיות וחיזוק תחומי הליבה של כלל. דוידוף נחשבת למנהלת הסדרים מהטובות בישראל, אני מברך את המנכ"ל רפי קוטון, העובדים והמנהלים ויש לי אמון מלא ביכולתם להשיא ערך לקבוצה".

השלמת העסקה מותנית בתנאים מתלים, לרבות אישורם של צדדים שלישיים (ובכללם רשות התחרות והממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון), אשר אין ודאות כי יתקיימו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email