רן גבאי מונה לסמנכ"ל תפעול ושירות בקבוצת שגריר

בעבר כיהן גבאי כסמנכ"ל מרכזי השירות של החברה והוא בעל ניסיון של כעשרים שנה בענף שירותי הרכב • מנכ"ל שגריר: זהו מהלך נדרש לאור תוכניות הצמיחה העתידיות של החברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת שגריר שירותי רכב, מודיעה על מינוי רן גבאי לתפקיד סמנכ"ל תפעול ושירות של הקבוצה. גבאי יהיה אמון על כלל פעילות התפעול והשירות של החברה: שירותי דרך וגרירה, רשת מרכזי השירות לפחחות וצבע, מוסך מכונאות, רכב חלופי ובטיחות בתעבורה. וזאת מתוך הבנה כי מהלך זה יביא לשיפור תהליכי עבודה ושיתופי פעולה מחוץ לארגון מול השותפים העסקיים של קבוצת שגריר: חברות הביטוח, סוכני הביטוח, חברות ליסינג והשכרה, משרד הביטחון, משטרה, לקוחות עסקיים ואסטרטגיים נוספים של הקבוצה.

רן גבאי | צילום: באדיבות המצולם

גבאי (45), בעל תואר ראשון במנהל עסקים ושמאי רכב מוסמך, כיהן קודם לכן כסמנכ"ל מרכזי השירות של החברה ובעל ניסיון של כעשרים שנה בענף שירותי הרכב.

ממנכ"ל שגריר, דוד מיכאל, נמסר כי מהלך זה הינו מהלך נדרש לאור תוכניות הצמיחה העתידיות של החברה וכי ניסיונו הרב של רן בתחום התפעול והשירות יבוא לידי ביטוי בכלל תחומי התפעול והשירות של החברה.

קבוצת שגריר שירותי רכב מספקת משנת 1984 שירותים שונים לחברות הביטוח, לגופים ממשלתיים ועסקיים הכוללים שירותי דרך, הפעלת מרכזי שירות לרכב ושירותים נוספים. בנוסף, מעניקה החברה שירותי שיתוף והשכרת רכבים באמצעות חברה הבת, "קאר 2גו", ללקוחות מהציבור הרחב לפרקי זמן קצרים. ביוני 2016 החלה להיסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email