רפורמת המס של טראמפ תקצץ במס שמשלמים סוכני ביטוח וברוקרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משרד האוצר האמריקאי מסלק אי הבנות שנוצרו מרפורמת מס הכנסה של הנשיא דונלד טראמפ. הוא מבהיר, כי מקיצוץ מס בשיעור של 20% ייהנו עסקים קטנים, כולל סוכני ביטוח וברוקרים.

ההבהרה הזו היתה דרושה כי חוק הורדת שיעורי מס הכנסה בארה"ב יצר אי הבנות. בין היתר, נוצר הרושם ששירותים, מקצועות ועסקים מסוימים לא ייהנו מהורדת שיעורי המס. לפי מדריך מינהל הכנסות המדינה האמריקאי שירותי ברוקרז', כולל שירותים של ברוקרים לניירות ערך ואחרים, לא יזכו להורדת המס.

משרד האוצר הבהיר עתה כי המשמעות של שירותי ברוקרז' אינה חלה על שירותים שניתנים על ידי סוכני ביטוח, ברוקרים של ביטוח וסוכני נדל"ן. נותני השירותים האלה יזכו להורדת מס בשיעור של 20% אם הכנסתם השנתית לא עלתה על 315 אלף דולר בשנה.

טראמפ | צילום: shutterstock

***

קו חם ליזמים: רגולטור הביטוח האמריקאי מחפש מפתחים

גם הרגולטורים של הביטוח בארה"ב משתלבים במאמץ לחפש אחר חדשנות בתחום הביטוח. רגולטור הביטוח במישיגן מפתח צינורות לעידודם של מפתחים בשיתוף פעולה עם מחלקת הפיקוח על הביטוח. מחלקת אגף הפיקוח על הביטוח יזמה הקמת קו חם שבו יוכלו חברות סטארט-אפ, יזמים ומפתחים לקבל פרטים על פיתוח מוצרים חדשים בתחומי הביטוח והפיננסים. בנוסף, נקבעה כתובת מייל מיוחדת אשר אליה יוכלו מפתחים ויזמים לפנות. המחלקה מעודדת יזמים ומפתחים להעביר מידע ראשוני.

הרגולטור PATRICK MCPHARLIN מעודד את היזמים והמפתחים להעביר אפילו מידע ראשוני על פיתוח מוצרים חדשניים. פעילות זו, הוא מציין, תוביל את הצמיחה של תעשיית הביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email