שומרה מתחייבת: "עובדים ונעבוד רק עם סוכנים וללא פגיעה בעמלה גם בדיגיטלי"

שומרה היא החברה השלישית שמודיעה על מחויבותה לאחר שלמה ביטוח ומגדל, שהתחייבה בתחום האלמנטארי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

על רקע הקמת חברות הביטוח הדיגיטליות החדשות, התחייבה מבטחת נוספת לעבוד רק עם סוכני הביטוח.

בפגישה שהתקיימה לאחרונה בין הנהגת לשכת סוכני ביטוח להנהלת "שומרה חברה לביטוח", הודיעה הנהלת שומרה כי מאז ומתמיד עבדה ותמשיך לעבוד אך ורק באמצעות סוכני ביטוח. דני יצחקי, מנכ"ל "שומרה", מסר ל"ביטוח ופיננסים" בעקבות הפגישה: "סוכני הביטוח היו והינם הזרוע ואמצעי השיווק היחידי איתם עובדת שומרה. בימים אלה שומרה שוקדת יחד עם הנהגת הלשכה, על בחינת אמצעי השיווק העתידיים על מנת למצוא את הדרך הנכונה והמתגמלת ביותר את עבודתם ומקצועיותם של סוכני הביטוח ואת מחויבותם הגבוהה הן ללקוחותיהם והן לחברת הביטוח", אמר יצחקי.

שותפי אמת

סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח מסר מצדו: "שמחנו לשמוע הצהרה חד משמעית המגובה גם במעשים, כי שומרה עובדת ותשווק ביטוח רק באמצעות סוכני ביטוח, ללא פגיעה בעמלתם גם בשיווק הדיגיטלי, ורואה את עתידה המקצועי משולב עם סוכני הביטוח בישראל. אנחנו מעצימים חברות כאלו ונדע לעשות זאת למול הסוכנים לגבי כל חברה שרואה בנו שותפי אמת", אמר רוזנפלד.

בפגישה בה השתתפו מ"מ הנשיא, סו"ב ליאור הורנצ'יק, יו"ר הוועדה האלמנטרית, סו"ב ישראל גרטי, יו"ר ליסוב צביקה ויינשטיין, מנכ"ל הלשכה רענן שמחי וכל הנהלת שומרה, סוכם על המשך שיתוף פעולה הדוק לרבות השתתפות שומרה בכנסי הלשכה.

יש לציין, כי שומרה עוסקת רק בתחום הביטוח הכללי ועובדת עם כ־2,000 סוכנים בקירוב. במחויבות שלה לשווק את ביטוחיה רק באמצעות סוכני הביטוח, מצטרפת שומרה לחברת "שלמה ביטוח", שהודיעה זה מכבר כי תעבוד רק עם סוכנים, ולמגדל שהודיעה הודעה זהה בכל הקשור לתחום האלמנטרי.

בפגישה שהתקיימה לפני כחודש בין הנהגת הלשכה לבין הנהלת שלמה ביטוח, הבטיח אורי אומיד, מנכ"ל שלמה, כי "בכל פיתוח עתידי של פורמט מכירה דיגיטלי של החברה, ישולבו בו כל סוכני הביטוח של החברה וללא פגיעה בעמלתם".

אומיד והמשנה למנכ"ל, טובי שמלצר, גם הציגו בפני בכירי הלשכה מיזם דיגיטלי אחר שהושק לאחרונה, שבו יכולים סוכני החברה לבצע את חידוש הביטוחים מידי חודש באפליקציה ישירה ללא תלות בעובדי החברה. כאמור, בנוסף, סוכם כי בכל אפליקציה שתפנה לציבור הרחב ישולבו סוכני ביטוח ללא פגיעה בעמלתם.

חודשיים קודם לכן, הודיעה מגדל חברה לביטוח לראשי לשכת סוכני ביטוח, כי כל מוצרי החברה בתחום הביטוח האלמנטרי ימכרו וישווקו על ידי סוכני ביטוח בלבד. מגדל התחייבה שלא תפעל בכל מסלול ישיר בתחום הביטוחים האלמנטריים וכי כל מכירה תבוצע רק דרך סוכני החברה. עוד הוחלט על שיתוף פעולה בין הצדדים במספר ערוצים לרבות חזרתה של מגדל להשתתף באופן אקטיבי בכנסי הלשכה.

בפגישה נדונה גם פלטפורמה דיגיטלית חדשה של מגדל, שעוסקת במתן כלים לסוכן בכל הקשור בעת פדיונות ועזיבות עבודה, וסוכם כי ייבחן שיתוף פעולה בנושא זה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email