שומרים על האינטרסים של סוכן הביטוח

יותר מ־ 140 סוכני ביטוח השתתפו בכנס שנערך השבוע בירושלים ונהנו מהרצאות מעשירות ועדכונים מקצועיים; אות יקיר מחוז ירושלים הוענק לסוכן הוותיק מרדכי מונין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־140 סוכנים וסוכנות השתתפו ביום העיון של מחוז ירושלים שהתקיים ביום שלישי השבוע במלון דן בירושלים. את הכנס פתחו בדברי ברכה סו"ב שמואל אשורי, יו"ר מחוז ירושלים, וסו"ב טליה נוימן, יו"ר סניף ירושלים.

עו"ד ג'ון גבע, יועץ משפטי של מחוזות ת"א ירושלים והשרון, הרצה על "רגולציה בביטוחי הדירה"; סו"ב ישראל גרטי, יו"ר הוועדה לביטוח אלמנטרי בלשכה, עדכן את הנוכחים בנושאים שעל שולחנה של הוועדה; עו"ד שרון שושי, בעלים ושותף במשרד "שושי את שבח", סיפר על "פסיקות חדשות בתחום הביטוח האלמנטרי"; סו"ב רחל כבודי, יו"ר מערך קשרי חוץ ויחסי ציבור, סיפרה על פעילות המערך בהרצאה תחת הכותרת "שמירה על האינטרס של סוכן הביטוח".

הנהגת הלשכה ביום העיון בירושלים | צילום: גיא קרן

ח”כ עודד פורר סיפר על פעילות ועדת הכספים של הכנסת, בה הוא חבר, בנושאי ביטוח וקשריה המיוחדים עם לשכת סוכני ביטוח. לשאלת סוכנים, טען פורר כי לדעתו אין למפלגת העצמאים של עו”ד רועי כהן (נשיא להב), סיכוי להיכנס לכנסת, גם לאור העובדה שאין לה את התקציבים הכבדים הנדרשים לתעמולה.

מגן מיוחד הוענק בטקס יקיר מחוז ירושלים לשנת 2019 לסו"ב מרדכי מונין. את המגן העניקו למונין נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, ויו"ר המחוז אשורי. מונין (אביו של סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה האלמנטרית בקדנציה הקודמת בלשכה), הוא סוכן ביטוח ותיק, עם שובל של עשייה ותרומה רבה בכל ענפי הביטוח, בעל סוכנות ביטוח משפחתית ״אלעד״.

עו"ד איילת ערוסי בונדק, מנהלת שיווק והדרכה תחום בריאות בפירמת עוה"ד הרצוג נאמן פוקס, דיברה על "יתרונות פוליסת הבריאות האחידה"; נשיא הלשכה עדכן את הנוכחים בפעילויות הלשכה האחרונות וענה לשאלותיהם; עמית סגל,הפרשן הפוליטי של חדשות 12, ריתק את הנוכחים בהרצאתו על "פוליטיקה בעידן הדיגיטלי".

לסיכום, סו"ב נוימן נשאה דברים לסיום הכנס, שאחריו סעדו הנוכחים את לבם בארוחת צהריים חגיגית; סו"ב אשורי ביקש להודות לחברי ועד המחוז ובמיוחד לטליה נוימן, על ארגון הכנס המוצלח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email