שחם ומרקטפרו השיקו פלטפורמה מותאמת לסוכני שחם

מנכ"ל שחם: "אני רואה את עתיד סוכן הביטוח בעולם התכנון, כמנהל סיכונים משפחתי. השינוי המהותי יהיה כשנעבור ממיקוד במוצר ומכירה למיקוד בתכנון ובלקוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המרקטפרו וקבוצת שחם חתמו לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו הושקה מערכת 'שחם PRO', מערכת משותפת המנגישה את יתרונות המרקטפרו לסוכני שחם. מאחר שהמרקטפרו הינה פלטפורמה דיגיטלית גמישה, היא מאפשרת להתאים את הממשק הטכנולוגי לצרכיהם הייחודיים של סוכני שחם.

"שיתוף הפעולה בין המרקטפרו לבין שחם אפשר לנו להשיק פלטפורמה עם התאמות ייחודיות לסוכני שחם", אמר יובל נוריאל, מנהל מחלקת סוכנים בעדיף. "המערכת תאפשר לסוכני הקבוצה ליישם את התפיסה ההוליסטית המציבה את הלקוח במרכז, ולהציע ללקוחותיהם סל מוצרים רחב, עם דגש על מוצרים משלימים לביטוח, שעד היום סוכני הביטוח לא שיווקו".

ג'קי מושקטל | צילום: שחם ביטוח

ג'קי מושקטל, מנכ"ל שחם, ציין כי אם בעבר תפיסת העולם של הסוכן ועיקר תפקידו היו להתאים את הפתרון לסיכון הקיים, היום ברור לחלוטין שזה לא מספיק ומי שרוצה להיות מנהל סיכונים חייב להתמחות בעולם המניעה. "אני רואה את עתיד סוכן הביטוח בעולם התכנון, כמנהל סיכונים משפחתי. השינוי המהותי יהיה כשנעבור ממיקוד במוצר ומכירה למיקוד בתכנון ובלקוח. ניהול נכון של הסיכונים להם חשוף משק הבית חייב לכלול התייחסות לאמצעים הקשורים בהקטנת הסיכון וחומרת הנזק הממוצע", הוא הסביר.

"שחם פרו זהו הכלי שמטפל בעולם המניעה והקטנת הנזק בצורה מושלמת. סוכן שיבין את תפקידו ואחריותו כלפי המבוטח ימצא בשחם פרו פתרון ייחודי, נוח ופשוט, המייצר עבורו יתרון יחסי בתחרות על הלקוח, לצד מקור הכנסה נוסף המאפשר גם הוזלה בעלויות התפעול כפועל יוצא של הקטנת הסיכון והפחתה בחומרת הנזקים, ולבסוף מייצר עבור הלקוח רובד הגנה נוסף", הוסיף מושקטל.

הדרכות על המערכת

הסכם שיתוף הפעולה כולל גם שורה של הדרכות בכל מחוזות שחם להצגת המערכת, כאשר בחודש הקרוב יפורסמו מועדי המפגשים. בנוסף, צוות משותף יקיים הדרכות ושיחות אישיות להכרת המערכת והטמעת תהליכי עבודה במשרדי הסוכנים עצמם.

מאחר והמערכת הינה דיגיטלית לחלוטין, גם ההצטרפות והרישום למערכת יתבצעו באופן דיגיטלי. סוכני שחם המעוניינים להצטרף למערכת יפנו למנהל המחוז שלהם, אשר ירכז את רשימת כל הפונים ולאחר מכן ישלח לכל אחד ואחת מהם קישור ייעודי להשלמת ההרשמה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email