שיא במספר חברי לשכת סוכני הביטוח

סו"ב גיל בן־דוד הוא חבר הלשכה ה־5,000; התקבל במפגש חגיגי עם נשיא הלשכה והמנכ"ל; רוזנפלד: "הישג חסר תקדים; עמדנו בהבטחתנו מתחילת הקדנציה שנגיע ל־5,000 חברים בלשכת סוכני הביטוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אני לא כל כך מעכל את הכבוד והחום שקיבלתי היום; מה הסיכוי שאהיה הסוכן ה-5,000?", כך אמר היום סו"ב גיל בן-דוד לאחר קבלת פנים חגיגית בהנהלת הלשכה, בה השתתפו נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, מנכ"ל הלשכה מוטי ארבל, סמנכ"ל השיווק בלשכה שי שמש ואחרים.

בן-דוד (44) מעיד על עצמו שהוא דור שני, אך למרות שהוא בעל רישיון כבר כ-20 שנה, רק בשנתיים האחרונות החל לפעול כסוכן ביטוח במשרה מלאה.

רוזנפלד וארבל עם בן דוד | צילום: גיא קרן

למה היה חשוב לך להצטרף ללשכה?
"זה להיכנס למשפחה שעוטפת אותך ברשת ביטחון; לשכת סוכני הביטוח מהווה עבורי ועבור כל הסוכנים עוגן וגב לכל העשייה המורכבת שלנו, גם בהיבט המקצועי וגם בייצוג שלנו מול הרגולטור, שמטיל עלינו הנחיות מסובכות, ובאמצעות הלשכה הכל נעשה ברור יותר וקל יותר".

נשיא הלשכה סו"ב רוזנפלד, מסר: "אני מברך את עובדי הלשכה על הישג חסר תקדים. בפעם הראשונה בתולדותיה הלשכה עברה את רף 5,000 החברים. תקופה ארוכה חיכינו להישג הזה אותו הבטחנו בתחילת הקדנציה ואני שמח שסיימנו את 2020 שהייתה לא קלה לכולנו בהודעה משמחת זו".

שיא גם בגיוס שנתי

מוטי ארבל, מנכ"ל הלשכה, אמר בראיון עמו בספטמבר האחרון, לקראת כנס המחוזות, שבעקבות תגבור יחידת גיוס חברים חדשים ושימור קיימים או החזרת חברים, הובאו שתי נשות מכירות מקצועיות שהשתלבו ביחידת השיווק של שי שמש. "מיוני ועד סוף אוגוסט גייסנו 180 סוכנים חדשים לעומת 74 סוכנים באותה תקופה אשתקד. זה קצב גידול של פי 2.5! בקצב הזה, אני בטוח שבסוף השנה נחצה את ה-5,000 חברי לשכה", אמר אז, ועמד בהבטחתו.

היום אומר ארבל: " זו הזדמנות פז מבחינתי לומר תודה ענקית לשי שמש, קורל כהן, אילנה יוסף וספיר זיגדון על עבודת גיוס אינטנסיבית, על יוזמת השקת חוברת הטבות למתגייסים חדשים ושבירת שני שיאים חדשים בתולדות הלשכה – חצייה ראשונה של 5,000 חברים וגיוס של 530 חברים בשנה אחת".

זיגדון, כהן ויוסף עם בן דוד | צילום: גיא קרן

שי שמש, סמנכ"ל שיווק: "אני שמח ומברך את גיל בן-דוד. אין ספק שהשנה האחרונה הייתה מאתגרת וקשה, אבל לשמחתי סיימנו אותה עם טעם מתוק בפה בדמות שיא של 5,000 חברי לשכה. עמדנו ביעד שהצבנו לעצמנו בתחילת השנה. זו גאווה ענקית ללשכת סוכני הביטוח".

קורל כהן ,רכזת גיוס סוכנים חדשים: שמחתי להיות המגייסת של הסוכן ה-5,000 בלשכת סוכני הביטוח. מאחלת לגיל ברכות ובהצלחה"; ספיר זיגדון מנהלת מכירות וגיוס בתי סוכן הוסיפה כי "אני שמחה על היעד חסר התקדים שהגענו אליו בעבודה משותפת ועזרה הדדית לטובת סוכני הביטוח חברי הלשכה".

אילנה יוסף, רכזת קשרי לקוחות סיכמה: "זה סיפוק אדיר לסיים שנה לא פשוטה בהישג ללשכה וערך לחבריה".

סו"ב יפת בקשי, יו"ר מחוז באר שבע והדרום, אליו משתייך הסוכן ה־5,000, אמר: "אני חש גאווה עצומה שמחוז הדרום מתפתח בקצב מדהים ומשלים את הפער מבחינה גאוגרפית לכמות החברים במחוז שהולכת וגדלה. אין שמח ממני שגיל הצטרף לשורותינו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email