שימור חברים מוצלח: סניף אשדוד־אשקלון מוביל בגבייה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשבועות האחרונים התגבר שיתוף הפעולה בין ראשי הסניפים, אותו מוביל סו"ב אודי הוד, יו"ר ועדת סניפים ומחוזות בלשכה, לבין עובדי הלשכה העוסקים בגביית חובות מחברי הלשכה, בראשות רחל שרעבי.

לדברי מ"מ נשיא הלשכה, סו"ב יוסי אנגלמן, בראש הסניפים המובילים בגבייה נמצא סניף אשדוד־אשקלון, בראשות סו"ב אבי שבי, שהוריד את מספר החייבים מ־40% ל־15% בלבד. גם סניף תל אביב, הגדול יחסית, בראשות סו"ב מיכל וינצר, בלט כשהוריד את מספר החייבים מ־41% ל־23%. סניפים מצטיינים נוספים: סניף חדרה מ־39% ל־19%; סניף נתניה מ־39% ל־21% וסניף טבריה והעמקים מ־29% ל־19%.

סו"ב אודי הוד. צילום באדיבות הלשכה

"למרות שהתחלנו מאוחר את מבצע הגבייה בשל אילוצי מבצע 'שומר החומות' הצלחנו להדביק את הפער ולהירתם למאמץ הקבוצתי", מסר סו"ב שבי. "כיו"ר סניף אשדוד־אשקלון אני רוצה להודות מקרב לב לאריאל ארז שעזר לנו להגיע לתוצאות עד כה. אני גם רוצה לציין את אודי אביטל 'הפרויקטור' שבכל שעה היה זמין לעזרתנו. לא נעצור עד שנסיים את המשימה לגבות מכל החברים, כי חשובה לנו לשכה אחת גדולה לטובת העתיד של כולנו".

אריאל ארז הוסיף: "היו לנו כ־80 סוכנים שלא שילמו, מתוך 190 בסניף, והצלחנו להגיע ל־28 סוכנים שעדיין חייבים; תוך ימים נרד ל־10% שיהיו חייבים עדיין".

בנוסף למאמצים היומיומיים שמבצעים עובדי הלשכה, שקיבלו גם יעד טלפונים יומי חוץ מיעד גבייה, בוצע ביום חמישי שעבר מבצע גבייה מיוחד במשרדי הלשכה בתל אביב ובמשרדי יו"ר סניפים, אותו ניהל אודי הוד. יו"ר מחוזות ופעילי לשכה התכנסו יחד בבניין הלשכה בתל אביב והרימו טלפונים לחייבים. לדברי הוד, גם נשיא הלשכה לשעבר, סו"ב אודי כץ, טיפל אישית ב־24 חייבים. בתוך שלוש שעות נגבו חובות מעשרות סוכנים.

"אני רוצה להודות במיוחד ליוסי אנגלמן, לאודי אביטל, לעובדי הלשכה – קורל כהן, אילנה יוסף, רחל שרעבי ולדבי מורנו, מנהלת המכללה שנרתמה ביוזמתה למבצע. אני רוצה להודות גם לסוכנים מוטי אוחיון ומושיק גוטמן", מסר סו"ב הוד.

ביום חמישי הבא מתוכנן מבצע גבייה דומה במשרדי הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email