שינויים בצמרת להב: טוביה צוק מונה לממלא מקום הנשיא במקום יוסי חממי

מנכ"ל להב מוטי שפירא: הבחירה בצוק מעידה על החשיבות שמייחס נשיא לשכת העצמאים לקשר עם לשכת סוכני הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כחודש לאחר שהוארך מינויו כסגן נשיא, טוביה צוק יחליף את רו"ח יוסי חממי כמ"מ נשיא להב. צוק, חבר הוועד המנהל בלשכת סוכני הביטוח, כיהן כסגן נשיא להב בשנה האחרונה, וזכה להערכה רבה מהממונים עליו.

הוא עתיד היה להמשיך ולכהן כסגן נשיא, אולם נשיא הארגון, עו"ד רועי כהן, ביקש לקדמו לתפקיד ממלא המקום. בעוד בלשכה ישנם תשעה סגנים, ממלא המקום הוא הפונקציה הבכירה ביותר תחת הנשיא. בכנס אלמנטר האחרון, שיבח נשיא להב את צוק כשאמר: "יש בינינו שותפות וברית אמיתית, ואנחנו נמקסם אותה".

טוביה צוק

לדברי מוטי שפירא, מנכ"ל להב, המינוי המכובד מבטא את החשיבות של לשכת סוכני הביטוח בתוך להב: "הלשכה היא חברה בכירה וותיקה בלהב, ונמצאת במוקד ההחלטות שלנו. הבחירה בטוביה צוק למ"מ נשיא הלשכה, מעידה על החשיבות שמייחס נשיא לשכת העצמאים, לקשר עם לשכת סוכני הביטוח. ממלא המקום ישמש כנשיא, בכל פעם שהאחרון לא יוכל למלא את תפקידו", סיכם.

למען סוכני הביטוח

בנוסף להיותו חבר הוועד המנהל בלשכת סוכני הביטוח, צוק מכהן גם כיו"ר צוות התגובות, שאחראי על יועצי הלשכה. בעקבות בחירתו, אמר ל"ביטוח ופיננסים": "להב פועלת למען העצמאיים והעסקים הקטנים. סוכני הביטוח עצמאים, ולכן שיתוף הפעולה בין הארגונים חשוב לסוכני הביטוח. להב הובילה מהלכים חשובים לטובת אוכלוסייה זו, כמו חישוב נפרד לבני זוג העובדים יחד בעסק, מאבק על דמי אבטלה לעצמאים, והחוק לשיפור מוסר התשלומים הלקוי של גופים ממשלתיים ורשויות מקומיות. להב נטלה חלק פעיל בסיוע ללשכת סוכני הביטוח, במאבקה מול הרגולטור, שהתמקד בחוק ההסדרים. אנו פועלים לחיזוק שיתוף הפעולה בין אגף שוק ההון והביטוח, לבין הלשכה".

"עוד נושא שאנו מטפלים בו בלהב, לטובת לשכת סוכני הביטוח והעצמאים ככלל, הוא סוגיית ההגבלים העסקיים; נמשיך לפעול מול הממונה על ההגבלים, כדי שיאפשר יותר חופש פעולה לאיגודים מקצועיים מול תאגידים מסחריים גדולים, הפוגעים בחבריו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email