שיפור משמעותי בשירות ללקוח: LeO פיתחה צ'טבוט שייעל את עבודת הסוכן

ועדה הטכנולוגיה של הלשכה, בראשות סו"ב עמוס גואטה, הגיעה להסכם עם חברת Leo; הצ'טבוט יספק שירות מול הלקוח בהצעות מחיר, חידושים, תביעות ועוד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ועדת הטכנולוגיה של לשכת סוכני ביטוח, בראשות סו"ב עמוס גואטה, הגיעה להסכם עם חברת Leo  לקבלת הטבות ותנאים משופרים עבור חברי הלשכה שירכשו את תוכנת הצ'טבוט שלה. לדברי גואטה: "ההסכם הוא חלק מהמגמה של ועדת הטכנולוגיה להביא סל מוצרים טכנולוגיים רחב ועדכני ככל האפשר לחברי הלשכה, וזאת כדי לאפשר להם כלים מתקדמים להתמודדות עם התחרות הטכנולוגית בענף הביטוח".

Leo פיתחה תוכנת צ'טבוט שנועדה לייעל את עבודת משרד סוכן הביטוח ולקדם אותו צעד חשוב נוסף אל העולם הטכנולוגי העדכני. הצ'טבוט יספק שירות מול הלקוח בהצעות מחיר, חידושים, תביעות ועוד.

הצ'טבוט | צילום: באדיבות LeO

לדברי גואטה, זאת הפעם הראשונה שתוכנה, שפותחה למען ציבור סוכני הביטוח, מקבלת אישור לעמוד בתנאי חוזר הצרוף לביטוח של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. התוכנה קיבלה את האישור לאחר שנבחנה על ידי עו"ד ג'ון גבע שמסר ל"ביטוח ופיננסים": "אני מלווה את החברה משפטית. בדקתי את התוכנה ואישרתי ההתאמה לחוזר הצירוף לביטוח".

חברת Leo תעניק הטבה של חודש 13 חינם למשך שנתיים ברכישת צ'טבוט לחידוש רכב או דירה. ההטבה תחול על תנאי חבילת הבסיס למשך שנתיים כאמור לעיל, ולחילופין על חבילת הפרמיום לשנה אחת. ההטבה רלוונטית למצטרפים עד 31.3.19.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email