שירותי דרך ואביזרי טעינה: פוליסת ביטוח חדשנית לכלי רכב חשמליים

הפוליסה, של חברת הראל ביטוח, תכלול גם שירותי דרך לטעינה חשמלית. "ניתן להצטרף גם דיגיטלית על ידי שליחת קישור מהסוכן למבוטח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שוק הרכב החשמלי בישראל צומח ועמו הצורך לביטוחי רכב ייעודיים לו; קבוצת הראל ביטוח ופיננסים השיקה פוליסת ביטוח רכב ייחודית המיועדת לרכבים חשמליים. הפוליסה נבנתה כך שתעניק לבעלי רכב חשמלי את כל כיסויי הביטוח המקיפים ובנוסף תעניק כיסוי ביטוחי לצרכים הייחודים של רכב חשמלי כמו נקודות הטענה ועוד.

רכב חשמלי בטעינה. צילום: shutterstock

נמסר כי תוכנית הביטוח החדשה לרכב חשמלי תעניק בנוסף לכיסויים הרגילים גם כיסויים ייחודים כגון: כתב שירות וכיסויים לפוליסת ביטוח רכב מקיף; כתב שירות חבילת שירותי דרך מורחבת לרכב חשמלי. הפוליסה תאפשר החלפת גלגל ברכב פריצת רכב וטעינת רכב חשמלי בשטח. כידוע רכב חשמלי שנתקע, עם תקר בגלגל ו/ או ללא טעינה חשמלית, ננעל ולא ניתן להזזה. בהראל זיהו את הצורך ויספקו שירותי דרך לטעינה חשמלית והחלפת גלגל. הפוליסה תכסה גם אביזרי טעינה השייכים לרכב המבוטח, עד לסכום ביטוח של 5,000 ש"ח.    

הענף הרכב משתנה

כיסוי לצד ג' לעמדת טעינה: הפוליסה תכסה נזק שנגרם לרכוש צד שלישי כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. כיסוי זה חל גם על עמדת טעינה תקנית המשויכת לרכב המבוטח ולעמדת טעינה אקראית במסגרת גבול האחריות של הפוליסה אך לא יותר מ-500 אלף ש"ח וזאת ללא תוספת פרמיה.

תהליכי ההצטרפות לתוכנית החדשה הינם בין היתר דיגיטליים ומהירים: באמצעות שליחת קישור מהסוכן למבוטח להצטרפות דיגיטלית או צירוף המבוטח על ידי הסוכן במספר שדות מצומצם והמשך על ידי המבוטח באמצעות האפליקציה.

ליאור שיינין, סמנכ"ל בכיר ומנהל אגף פרט בחטיבת הביטוח הכללי בקבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "המגמות העולמיות מראות בבירור שאנו צועדים לעולם של רכבים חשמליים ואנו בהראל למדים כל העת את צרכי השוק, השינויים והמגמות בחייהם של לקוחותינו מחייבים את החברה להמשיך ולהשיק מוצרים שיתאימו לאופן בו לקוחותינו בצורה הטובה ביותר ובהתאם למציאות המשתנה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email