שירות חדשני: טכנולוגיית זיהוי פנים תאפשר כניסה מהירה לאתר מנורה

קבוצת מנורה מבטחים השיקה שירות דיגיטלי חדש המשתמש בטכנולוגיה הייחודית. "השירות יחסוך זמן יקר וישדרג את חווית המשתמש", אומרים בחברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת מנורה מבטחים מדווחת על השקת FACE – תהליך חדשני וייחודי המאפשר ללקוחותיה גישה למידע האישי באמצעות טכנולוגיה לזיהוי פנים ללא צורך בקוד חד פעמי.

מנורה מבטחים הנה קבוצת הביטוח והפיננסים הראשונה המאפשרת שימוש בטכנולוגיית זיהוי פנים בכניסה לאזור האישי באתר החברה דרך הטלפון הסלולרי. הפתרון הנו של הסטארט-אפ הישראלי סקנוויט.

 זיהוי פנים. תם עידן הקודים שנשלחים בהודעת SMS. צילום: shutterstock

מהחברה נמסר כי ייחודיות השירות החדש טמון בכך שהוא מאפשר גישה למידע האישי בטכנולוגיה ייחודית, וזאת באמצעות גלישה באתר החברה באמצעות הטלפון הסלולרי. כיום הטכנולוגיה לזיהוי פנים קיימת בשימוש דרך אפליקציות והבשורה של קבוצת מנורה מבטחים הנה בשימוש בטכנולוגיית זיהוי הפנים באמצעות גלישה באינטרנט. כמו כן, אם עד כה ניתן היה להיכנס לאזור האישי באמצעות סיסמא קבועה או חד פעמית (OTP), מעתה יוכל הלקוח לבחור את שיטת ההזדהות המועדפת עליו בין סיסמה חד פעמית לזיהוי פנים בטלפון הסלולרי.

השירות החדש מצטרף אל שירותים נוספים, חדשניים מהירים ופשוטים שהשיקה לאחרונה החברה, אשר מותאמים אישית לצרכי הלקוחות והוא ממצב אותה כחברה מובילה בתחום הדיגיטל אשר מחדשת ללקוחותיה כל העת בתחום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email