שירות לרכב צד ג' של הפניקס שחוסך לסוכן התרוצצויות, ומעניק למבוטח הטבות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"הפניקס לכולם" הוא שירות המאפשר לסוכן ולמבוטח ליהנות מהדרך, גם באמצעות קיצור משמעותי של זמן הטיפול, וגם באמצעות סל הטבות שמקבל המבוטח.

רוצה לבדוק אם נגרם למבוטח שלך נזק על ידי כלי רכב המבוטח בחברת הפניקס?

כל שצריך לעשות הוא להיכנס למסך הבדיקה של שירות "הפניקס לכולם", ולבצע בהקלקה בדיקה מהירה. באפשרותך גם להתקשר למוקד "מהרגע הראשון" שמספרו 5070*. השירות פתוח לכל סוכני הביטוח. במידה שהרכב הפוגע מבוטח בהפניקס, נציגי החברה יחזרו אליך להמשך טיפול תוך 24 שעות: נבדוק אם נפתח תיק תביעה ואם המבוטח מודה בגרימת הנזק.

במידת הצורך הם ייצרו קשר עם המבוטח, וייגבו הודעה ואישור תשלום לצד ג'. אם קיים כיסוי ביטוחי וחבות מצד כלי הרכב המבוטח בפניקס נציגי החברה יפנו אותך לתיקון הרכב ב"מוסך שבאחריות" – מבלי להשאיר צ'ק ביטחון, בלי לפתוח תביעה ובלי לרדוף אחרי החזרים. לצד החיסכון הגדול בזמן הטיפול עבור משרדך, "הפניקס לכולם" מעניק למבוטח המתקן את הרכב במוסך שבאחריות מגוון הטבות, לרבות מתן כלי רכב חלופי אוטומטי (מרגע כניסת הרכב למוסך עד לסיום התיקון), יחד עם שלוש שנות אחריות מלאה. בכל מקרה של חילוקי דעות אם הפגם שהתגלה הוא עקב תיקון לקוי או עקב ליקוי בכלי רכב, גם בכאלה שעליהם חלה אחריות יבואן, חברת הפניקס תהיה אחראית על תיקון הליקוי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email