שיתוף הפעולה מתהדק: איילון קיימה כנס מקצועי לסוכני יונט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת שיתוף הפעולה בין איילון לקבוצת יונט, התארחו אתמול סוכני הקבוצה לכנס מקצועי בתחומי הביטוח הכללי שערכה עבורם איילון בסינמה סיטי שבגלילות.

הבעלים של יונט ומנכ"ל הקבוצה, שלמה אייזיק, ומנכ"ל יונט פתרונות, אפי כהן, הודו למנכ"ל איילון אריק יוגב ולסמנכ"ל החברה ומנהל מחוז ירושלים דורון לוי על כך שאיילון הפכה בשנים האחרונות לאחת השותפות המרכזיות של יונט.

שלמה אייזיק | צילום: שני צדיקריו

כהן ציין כי "הכנס הזה מבטא את שיתוף הפעולה, הידידות, הידוק הקשר והבשורה המשותפת שסוחפת עוד ועוד מסוכני יונט להגביר את הפעילות עם איילון – מגמה שבלטה מאוד ב־2019 ונראה שהיא מתחזקת עוד יותר ב־2020".

לוי ציין כי הפעילות האינטנסיבית המשותפת אכן מגיעה להיקפים משמעותיים "נתוני המכירות מוכיחים מחויבות ורצון הדדי להמשיך ולפתח את התיק המשותף, כל זאת תוך שמירה על תוצאות חיתומיות חיוביות. איילון תמשיך להעמיד לרשות סוכני יונט את הכלים הדיגיטליים המתקדמים ביותר שאצלנו באיילון הם, כידוע, כלים להעצמת סוכן הביטוח ולא כלים עוקפי סוכן".

מנהלת מחלקת פרט באגף ביטוח כללי־פרט באיילון, אלונה פלזן, סקרה בפני סוכני יונט את מוצרי הפרט של החברה ומלי בנפשי, חתמת ראשית באגף ביטוח כללי־עסקי, עמדה על החידושים והעדכונים בתחום ביטוחי העסקים של איילון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email