שיתוף פעולה ייחודי יקדם חדשנות בינלאומית בביטוח ללא מטרות רווח

מגדל ביטוח ופלטפורמת החדשנות ITHM חברו לקידום חדשנות בענף הביטוח באמצעות חיבור למקבלי החלטות בתעשייה, מומחי שטח, מנטורים ומשקיעים ברמה עולמית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל ביטוח הודיעה על שיתוף פעולה חוצה יבשות עם ITHM (InsurTech Hub Munich),  פלטפורמת חדשנות ללא מטרות רווח המאחדת שותפים בינלאומיים בתחום הביטוח וכוללת בתוכה חברות ביטוח, סטארטאפים, משקיעים, אקדמיה וגופים ממשלתיים. מטרת ITHM היא לקדם חדשנות בענף הביטוח באמצעות חיבור למקבלי החלטות בתעשייה, מומחי שטח, מנטורים ומשקיעים ברמה עולמית.

ערן צימרמן. צילום: באדיבות מגדל ביטוח

ITHM מדווחת כי צירפה החודש את מגדל ביטוח לרשימת שותפיה הבינלאומיים, במסגרת שאיפתה להגיע למדינות בכל רחבי הגלובוס ולהיות רשת בינלאומית מובילה לתעשיית הביטוח באירופה ומחוצה לה.

שיתוף ידע

ערן צימרמן, משנה למנכ"ל ומנהל האסטרטגיה והפיתוח העסקי במגדל ביטוח, אמר: "כדי לממש את היעדים העסקיים שלנו, עלינו לפעול ללא הרף לשמירה על תמהיל מוצרים רחב המתאים לצרכי לקוחותינו ולמציאות התחרותית הדיגיטלית – ברמה הלאומית והבינלאומית. מצאנו ב-ITHM שותף המספק פלטפורמה חדשנית לשיתוף ידע ולמידה משותפת מחברות ביטוח וסטארטאפים בשווקים שונים. זהו צעד משמעותי לשיפור נוסף של מסע הלקוחות הדיגיטלי שלנו וכן אמצעי למיצובנו כשחקן מוביל בחדשנות בתחום הביטוח".

טום ואן דן ברולה, ראש החדשנות הגלובלי של מיוניק-רי, ויו"ר מועצת המנהלים של ITHM, הוסיף: "שיתופי פעולה בינלאומיים הם אחד מגורמי ההצלחה האסטרטגיים החשובים ביותר בחדשנות בתחום הביטוח. זה כולל גם למידה הדדית אחד מהשני, במיוחד בתחום הדיגיטציה. עם מגדל כשותפה קהילתית חדשה ב-ITHM, הרשת הקהילתית הורחבה משמעותית וזהו המפתח להצלחה העתידית של ITHM".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email