שי שדה מונה ליו"ר תת ועדה לגיוס חברים בלשכת סוכני ביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שי שדה, 30, נשוי ואב לשניים, מונה השבוע ליו"ר תת ועדה לגיוס חברים בלשכת סוכני ביטוח. שדה, בעלים ושותף ב"רמי שדה סוכנות לביטוח", דור המשך לאביו רמי שדה, סוכן ביטוח הפעיל בענף מ-1978, נשוי לסמדר מנור-שדה, אף היא סוכנת ביטוח (דור המשך).

שדה הודה לנשיא הלשכה אריה אברמוביץ ולוועד המנהל על המינוי והבעת האמון וציין את חשיבותו של הסוכן: "כמי שחי ונושם ביטוח מגיל צעיר, אני מאמין שאין תחליף לסוכן הביטוח. הוא האדם היחיד שיודע על הלקוח שלו יותר מאשר הלקוח עצמו, מהכנסתו של הלקוח, דרך גובהה של המשכנתא שהוא לקח, מספר הילדים שלו ומצבו הבריאותי והמשפחתי, ועד לחסכונותיו ולחובותיו. מכל אלו הוא אף למד על העדפותיו של הלקוח והשקפת עולמו. אין עוד בעל מקצוע שמרכז תחתיו כל כך הרבה מידע אודות לקוחותיו. מי שמחזיק בכמות המידע הזו, חייב ומחויב להיות מקצועי, אמין ואנושי. מכך נגזר שהוא חייב ומחויב להיות בעל ייצוג ראוי והולם".

שדה הדגיש את החשיבות בגיוס סוכנים נוספים ללשכה. "הצורך בלשכה חזקה שמייצגת מספר רב של חברים, מקבל משנה תוקף בימים סוערים אלו שעוברים עלינו, סוכני הביטוח, בנושאים רגולטורים ועסקיים. הסוכן היחיד מתקשה להתמודד עם השינויים התדירים והדרישות שמציב הרגולטור. גם השינויים החלים בכוחות השוק אינם מטיבים עמו. לשכה חזקה תדאג להעמיד את הסוכן במרכז, ותוודא שסוכן ביטוח חבר לשכה לא יהיה עוד 'עלה נידף ברוח', אלא בר סמכא ובעל המקצוע היחידי והבלעדי שיכול למכור ביטוח. לשכה חזקה תעמיק את הידע המקצועי של הסוכנים בישראל ואת מעמדם, ותהווה 'סמן ימני' לענף הביטוח כולו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email