שי שמש מונה לסמנכ״ל השיווק והמכירות של הלשכה

ב־5 השנים האחרונות היה שמש אמון על חסויות ושת"פ בכנסים ובאירועי הלשכה; המינוי הוליד שלל תגובות חיוביות. שמש: ״אני קם בבוקר עם חדווה והמון נחישות להתקדם"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השבוע התבשרנו על מינויו של שי שמש לסמנכ״ל השיווק והמכירות של לשכת סוכני ביטוח, איתות נוסף על הדרך של מנכ״ל הלשכה הנכנס, אשר שם דגש על הגדלת הכנסות הלשכה ומביא שיטות ניהול חדשניות.  

"אם יש משהו מהותי שספגתי בבית אבא, זה את האמרה הידועה מספר תהילים  'הזורעים בדמעה, ברינה יקצורו'", כך אמר שמש כנשאל על המינוי. ״אני קם בבוקר עם חדווה והמון נחישות להתקדם ולהתאים את עצמי לשאיפות הלשכה. אני מודע לגודל הציפייה ובטוח ביכולת שלי להצעיד את הלשכה קדימה. המטרות שהוצבו לי על ידי מנכ״ל הלשכה מוטי ארבל ברורות ועקב בצד אגודל נממש אותן לטובת כלל הסוכנות והסוכנים בישראל. אני מודה למנכ״ל הלשכה, להנהגת הלשכה ולבעלי התפקידים בראשות סו"ב ליאור רוזנפלד וסו"ב ליאור הורנצ׳יק ולכל חברי הלשכה על הזכות לשרת אתכם נאמנה״. 

שי שמש. צילום: גיא קרן

שי משמש בחמש השנים האחרונות כאיש האמון על החסויות וההכנסות מגורמי החוץ. עבודתו נראית בעיקר בשיתופי פעולה בכנסים ובאירועי הלשכה, כפי שאמר לנו גורם בכיר בחברת ביטוח: ״כשאני רואה על הצג את המספר של שי, אני חייב לענות. שי הוא איש של אנשים, איש של מילה וזה לא מובן מאליו, הוא יילחם בשביל מה שהתחייב ולא יהיה מוכן שתהיה בך ולו מעט אכזבה, זה אומר המון על האדם ואומר המון על הלשכה שרואה לנכון לקדם אנשים טובים לתפקידי מפתח״.  

המנכ״ל החדש, מוטי ארבל, התבטא מספר פעמים על החשיבות העצומה של הרחבת סל השירותים לסוכנים, לצד הגדלת ההכנסות ללשכה ממנעד רחב של פעילויות, על מנת ליצור לשכה חזקה הרואה תמיד עשרים צעדים קדימה. מבחינת ארבל, חברי הלשכה הם בעלי המניות של העמותה ומטרת ההנהלה למקסם את פרנסת הסוכן ומעמדו. 

ארבל בתגובה למינוי: ״שי הוא עוגן משמעותי להגשמת יעדי הלשכה והיעדים שלי כמנכ״ל, כבר מפגישתנו הראשונה ראיתי אדם צנוע ונחוש, חדשני ומתוחכם, שמול עיניו אך ורק דבר אחד  שאיפה למצוינות. אני גאה על המינוי ובטוח שנרוויח כולנו ממינוי זה. שי משקף עבורי דור של מנהלים צעירים  דור העתיד של הובלת המשק בישראל״.  

מ״מ נשיא הלשכה ליאור הורנצ׳יק: ״שי הוא נכס לאומי עבור כולנו. יצא לי לעבוד עם לא מעט אנשים בחיי ושי הוא באמת ייחודי ביכולותיו, בעיקר בגלל הערכים והאופי שלו שמביאים לידי ביטוי תוצאות ועליה מתמדת ביכולת, אני מאחל לכולנו שתמיד נשאף להתקדם וליהנות מפרי עמלנו״. 

נשיא הלשכה ליאור רוזנפלד: ״שי הוא מסוג האנשים שאי אפשר להישאר אדישים אליו, אני מרגיש זכות לעבוד לצדו, לומד ממנו המון ובטוח שעתיד משמועתי לפניו לטובת כלל חברי הלשכהכנשיא הלשכה אני רואה חשיבות גדולה לקדם אנשים ראויים לתפקידי מפתח, תפקידנו כהנהגה לדאוג שבלשכה יהיו האנשים הראויים והטובים ביותר וכך שי. בשם לשכת סוכני הביטוח אני מאחל לו בהצלחה״. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email