שלוחת חיפה המחודשת – גם לסוכנים הוותיקים

השבוע נפתחה במכללה לפיננסים וביטוח בחיפה השתלמות ראשונה לסוכני ביטוח חברי הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השבוע החלה המכללה לפיננסים וביטוח בסדרת השתלמויות בשלוחתה החדשה שבחיפה. לפני מספר חודשים, החלה השלוחה בלימודי ההכשרה לבחינות משרד האוצר לקבלת רישיון סוכן ביטוח. הלימודים החלו בהצלחה רבה והשלוחה הייתה בתפוסה מלאה.

בהשתלמות שולבו הרצאות במגוון נושאים בתחום הפנסיה, והרצו בה מיטב המרצים: חני שפיס, מנכ"ל ובעלים של "מרכז שפיס" הרצתה על שילוב מכירת סיכונים בפגישת פנסיה; עו"ד ליאור קן-דרור, יועץ משפטי לסוכני הלשכה, הרצה על ההיבטים המשפטיים של יורשים, צוואות, מוטבים, כספים מעוקלים, זכויות אלמן;

שלוחת חיפה.

רו"ח זיו ריקלין, מנכ"ל חברת Pay-it , סקר הכללים לתפעול וסליקה למעסיקים מרגולציה לפרקטיקה. ההשתלמות הנ"ל, והבאות אחריה, יהוו תעתיק מדויק להשתלמויות בתל אביב. המטרה המוצהרת הינה להביא להרחבת המכללה לכל הארץ, ולספק הכשרות מקצועיות לחברי הלשכה בכל מחוז ומחוז.

רונן דניאלי, מנהל המכללה לפיננסים וביטוח, ציין כי מדובר בציון דרך למכללה וללשכה, והודה בדברי הפתיחה למספר אנשים שבלעדיהם כל ההיסטוריה הזאת לא הייתה מתרחשת: "בראש ובראשונה לרענן שמחי, מנכ"ל הלשכה, שהרים את פרויקט שיפוץ הלשכה בצפון בזמן קצר ובתוצאה מפוארת, מרשימה, ובדומה לכיתות הלימוד במכללה בתל אביב.

"בנוסף, סו"ב חוה פרידמן־וינרב, יו"ר המכללה, שאמונה על הצד המקצועי, יזמה את ההשתלמות, ואיגדה לצורך כך את טובי המרצים. וסו"ב אניה לוין, מנהלת סניף חיפה בלשכה, שלקחה על אחריותה את כל נושא השיווק וההפצה של המכללה בצפון בקרב חברי הלשכה".

נשיא הלשכה, ליאור רוזנפלד, תמך לאורך כל הדרך ביוזמת הרחבת פעילות המכללה לאזור הצפון, ולאזורים נוספים, כבר בימים אלה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email