שלומי נחום מונה למנהל חטיבת ביטוח כללי במגדל

נחום, בעל ניסיון של כ-19 שנה בתחום הביטוח הכללי, ממונה לתפקיד כחלק ממהלך להשלמת השדרה הניהולית של החברה, בהתאם למבנה הניהולי החדש עליו הכריזה החברה בדצמבר האחרון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון מגדל חברה לביטוח אישר את מינויו של שלומי נחום, לשעבר מנכ"ל שירביט, שיכהן כמנהל חטיבת ביטוח כללי, ויכנס לתפקידו ב-1 לאפריל 2020. מדובר במהלך להשלמת השדרה הניהולית של החברה, בהתאם למבנה הניהולי החדש עליו הכריזה החברה בדצמבר האחרון. המבנה מבוסס על מיקוד קווי עסקים של החברה, תוך איחוד פונקציות ומוצרים, תחת חבר הנהלה אחד.

שלומי נחום בעל ניסיון של כ-19 שנה בתחום הביטוח הכללי. בתפקידיו הקודמים שימש כמנכ"ל חברת הביטוח "שירביט", ובמשך 16 שנה כיהן במגוון תפקידי ניהול בחברת "כלל לביטוח", ביניהם סמנכ"ל בכיר, מנהל חטיבת המטה והפרט בחטיבת ביטוח כללי וכמנהל תחום ביטוח כללי במרחב הגדול ביותר בחברה. נחום בוגר תואר MBA במנהל עסקים ותואר BA בביטוח.

שלומי נחום | צילום: סיון פרג'

רן עוז, מנכ"ל מגדל, אמר: "אנו משלימים שורה של מהלכים שמטרתם להביא את מגדל לצמיחה ממוקדת תוך שימת דגש על רווחיות, יעילות ויצירת ערך בעסקים. הצמיחה תיעשה באמצעות מיקוד, ריענון וחיזוק ההנהלה שתוביל את החברה בשנים הקרובות".

עוד הוסיף עוז כי: "מנהל החטיבה החדש מצטרף לשדרה הניהולית של החברה ומהווה חלק מהמבנה הארגוני החדש.  אנו מאחלים לשלומי נחום הצלחה רבה בתפקידו החדש. אין לי ספק כי הניסיון העשיר והאיכות יוצאות הדופן שהוא מביא עמו יאפשרו לנו לבצע את המשימות העומדות על הפרק על הצד הטוב ביותר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email