שלושה יועצים חדשים לשירות חברי הלשכה

רשימת היועצים המקצועיים של לשכת סוכני ביטוח מתרחבת והיא כוללת כבר כארבעים יועצים אליהם ניתן לפנות באמצעות אתר הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עו"ד ישגב אבידר – יועץ בתחום התעבורה

מכהן כיו"ר ועדת התעבורה בלשכת עורכי הדין, מחוז מרכז. משמש כסנגור צבאי לתעבורה בבתי הדין הצבאיים, קצין מתנדב במשטרת ישראל בדרגת רפ"ק מיוחד, מעל 27 שנה, מייצג את ארגון נשות השוטרים והסוהרים בענייני תעבורה, מרצה בכיר מטעם משרד התחבורה בקורסי נהיגה נכונה.

עו"ד אבידר: "אני עוסק רק בתעבורה ולא בנזקי גוף; אם לקוח של סוכן היה מעורב בתאונה והוגשה נגדו תביעה, אם עבר באור אדום, נסע בלי רישיונות, בלי ביטוח, שלילת רישיון על ידי המכון הרפואי של משרד הרישיון, הצטברות נקודות – אלה נושאים שאני מטפל בהם".

עו״ד ישגב אבידר | צילום: באדיבות הלשכה/המצולם

עו"ד ימית מוריה ישראל – יועצת בנושא תביעות ביטוח לאומי/רשלנות רפואית

בעלת תואר ראשון במשפטים LL.B. בהצטיינות ותואר שני במשפטים LL.M. בהתמחות במשפט ובריאות מאוניברסיטת חיפה. בעלת הכשרה רבה בתחום הנזיקין והביטוח הלאומי בלשכת עורכי הדין. חברת ועדת הנזיקין, הביטוח והביטוח הלאומי בלשכת עורכי הדין במחוז חיפה. עו"ד ישראל מתמחה בנזקי גוף והינה בעלת ידע וניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי, רשלנות רפואית, פציעות וחבלות במקומות ציבוריים ותביעות ביטוח (סיעוד, ביטוח חיים, תאונות אישיות, תאונות תלמידים ועוד).

עו"ד ישראל: "אם ללקוח של הסוכן נגרמה תאונה, בין אם תאונת דרכים או תאונת עבודה וכדומה, כשהנזק הגופני הוא גדול והותיר נכות או מגבלה – אז הפיצוי הכספי צריך להיות גדול ובהתאם. במצבים כאלה צריך לנהל את התביעה בצורה מקצועית, ופה אני מציעה לסוכנים לפנות אליי גם בהגשת התביעה ובניהול התיק כדי למקסם את הפיצויים.

"אני מציעה לפנות אליי בכל הקשור לתאונות עבודה, מחלות שמביאות לחוסר יכולת להשתכר. במקרים אלה הם יכולים לקבל פיצוי/קצבה וצריך לדעת לאן לפנות ואיך לבצע את זה, וגם כאן אני יכולה לסייע לסוכנים למצות את הזכויות של הלקוחות שלהם".

עו"ד ימית מוריה ישראל | צילום: באדיבות הלשכה/המצולם

רוני קרמר – אימון עסקי MCIL

בעל דרגת מאמן בכיר וסופרווייזר מוסמך למאמנים בלשכת המאמנים. קרמר מביא עמו מעל 15 שנים של ניסיון באימון לפריצת דרך ומקסום תוצאות ארגוניות וניהוליות לסוכני ביטוח ועובדיהם. הוא עסק כ־30 שנה בענף הביטוח כשמאי רכוש, סוכן ביטוח, כמפקח רכישה ומנטור לסוכני ביטוח. ומכאן הבנה מעמיקה בתחום בזמן תהליך האימון. יוזם ומייסד סוכנות ביטוח וחברה לשיווק נכנסים פיננסים "שילובים פלוס".

לימודים: כלכלה, יעוץ השקעות, קורס דירקטורים, שמאות אלמנטרי, רישיון לביטוח פנסיוני, הנחיית סדנאות מכירה וניהול, גישור ואימון אישי ועסקי.

קרמר: " Co-Active Coaching היא שיטת אימון שגורמת לסוכני ביטוח לשדרג את רמת האפקטיביות וההגשמה שלהם, לעשות פריצת דרך בעסק, להפוך לגורם המחולל שינוי והעצמה לעובדים ובכך לשפר את התוצאות ולמקסם רווחים.

"כאיש ביטוח מזה 30 שנה, כמאמן עיסקי, יועץ אירגוני, יועץ משפחתי, וכמגשר אני מביא מניסיוני להצלחה ולמיקסום רווחים של סוכנויות ביטוח ולהצלחת תהליכים מורכבים של העברת המקל מדור לדור. סוכן ביטוח הרוצה למקסם ולשפר את התוצאות או ההתנהלות האירגונית, או הזקוק ליעוץ שיתמוך בהצלחת העברת העסק לדור הבא מוזמן ליצור קשר".

רוני קרמר | צילום: באדיבות הלשכה/המצולם

 

*תמונה ראשית: shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email