“שליחות גורלית”: לקראת כנס הבריאות שיתקיים ב־ 2 ביולי

כנס הבריאות השנתי של הלשכה יתמקד בשליחותו של הסוכן כיועץ הבריאות של המשפחה בעולם החדש של ביטוחי הבריאות; בין המשתתפים: סגן שר הבריאות יעקב ליצמן ויו”ר ועדת הכספים בכנסת ח”כ משה גפני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ההרשמה לכנס הבריאות 2019 של לשכת סוכני ביטוח נמצאת בשיאה. הכנס תחת הכותרת “שליחות גורלית” יתקיים ב־2 ביולי 2019 במרכז האירועים LAGO בראשון לציון. בין האורחים הבולטים בכנס סגן שר הבריאות יעקב ליצמן ויו”ר ועדת הכספים בכנסת ח”כ משה גפני, ומבין הנואמים הראשונים בכנס יהיה נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד.

לדברי סו”ב איגור מורי, יו”ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה שמארגנת את הכנס, הכנס יעסוק פחות בנושאים המקצועיים שאותם יכול הסוכן ללמוד בהשתלמויות השונות של הלשכה, אלא הוא יתמקד בשליחותו של סוכן הביטוח כיועץ הבריאות של המשפחה. כמו כן, בכנס יוכלו הסוכנים לקבל מידע ועידוד לפיתוח העסק שלהם בתחומים שבהם הם לא נוגעים: “כך למשל, עו”ד שלומי לוטינגר, יועץ ביטוח ואקטואריה, בהרצאתו תחת הכותרת ‘ביטוח קבוצתי – הזדמנות לפיתוח עסקי’, מציע לסוכנים קטנים לבצע ביטוחים קולקטיביים. כולם חושבים שרק הסוכנויות הגדולות יכולות לעשות קולקטיביים ולוטינגר בא ומסביר שגם סוכן קטן יכול לבטח קולקטיביים ולהרוויח הרבה יותר”.

איגור מורי | צילום: באדיבות הלשכה

בנוסף אליו, עו”ד אמנון פיראן, מומחה בדיני ביטוח, יעביר הרצאה תחת הכותרת “של מי הפוליסה? של מי הלקוח?” מורי: “זו סוגיה מאוד חשובה שסוכן הביטוח הממוצע לא מתעמק בה. הסוכן תמיד בטוח שהלקוח שלו, אבל ברמה המשפטית יש ספק אם הלקוח הוא שלו או של החברה אצלה ביטח אותו”.

עמירם נאמן, מנכ”ל “עמותת השחר של מירב”, יציע לסוכנים המשך מעורבות של הסוכן בשיקום של מחלימים ממחלות קשות. איגור מורי מסביר: “הסוכן הממוצע מטפל בתביעה של המבוטח שלו, משיג לו את הכסף ומרוצה מכך. אבל מה קורה לאחר מכן? כאן יכול לבוא לידי ביטוי הערך המוסף והשליחות של סוכן הביטוח כיועץ הבריאות של המשפחה. ההבדל בינו לבין ביטוח ישיר זה לא מי ישלם יותר מהר, אלא בליווי האישי הצמוד של המבוטח לפני, במהלך ולאחר שהחולה החלים; לכוון אותו לעמותה כמו מירב שתסייע לו בשיקום לאחר המחלה הקשה. סיוע כזה הופך סוכן מעוד סוכן לבן בית שלה”.

שר הבריאות, יעקב ליצמן | הדס פרוש, פלאש90

שרונה תושיה פישר, סמנכ”ל ומנהלת ביטוח בריאות במגדל, תתמקד בחזון של מגדל ואיך הוא בא לידי ביטוי אצל סוכן הביטוח בהרצאתה – “עולם חדש של סוכני בריאות – לא רק ביטוח”. מורי: “שרון תדבר על כך שבעולם ביטוחי הבריאות יש הרבה יותר מאשר מכירת פוליסה. בין היתר, היא תדבר על הצורך של סוכן הבריאות להתמקצע בתחום הרפואי וללמוד על טיפולים חדשניים שבהם הוא יכול לסייע למבוטח ומשפחתו”.

גפני | צילום: באדיבות הלשכה

בכנס יציג איגור מורי גם את סקר הבריאות השנתי. עוד בכנס – רב שיח בנושא ביטוחי נסיעות לחו”ל תחת הכותרת “בין פשטות למורכבות בין סוכני הביטוח לסוכני הנסיעות”. את הפאנל ינחה סו”ב יואל זיו, חבר המועצה הארצית ובעלים של חברת “עולם הבריאות”, וישתתפו בו ירון בראון, מנהל מכירות וחיתום פספורטכארד; אלי הרוש, מנהל קול מגדל וביטוחי נסיעות לחו”ל בחברה; דודי עוז, מנהל ביטוחי הנסיעות לחו”ל בהפניקס; ומירב אדלסון גולן, מנהלת ענף ביטוחים עסקיים בכלל ביטוח ופיננסים. בנוסף אליהם, גם עו”ד ג’ון גבע, היועץ המשפטי לחברי מחוזות תל אביב, ירושלים והשרון בלשכה, ירצה על “מצב רפואי – חיתום ותיעוד נסיעות לחו”ל”.

הכנס יסתיים בסדנה אותה ינחו עו”ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה ואיגור מורי, שתעסוק ב”כללי עשה ואל תעשה בצירוף לביטוח בפוליסת בריאות”. את הכנס תנחה נטלי רותם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email