שלמה אייזיק, אודי הוד או אלי שטרק: אחד מהם יהיה הנשיא הבא של לשכת סוכני הביטוח

אתמול היה היום האחרון להגשת המועמדויות לנשיאות הלשכה ולמוסדותיה הנבחרים בבחירות שיתקיימו ב־24 בנובמבר 2021 • בבחירות יוכלו להשתתף רק חברי לשכה רשומים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלושה מתמודדים הגישו רשמית את מועמדותם לתפקיד הנשיא הבא של לשכת סוכני הביטוח שייבחר ב-24 בנובמבר 2021; שלושת המועמדים הם: סו"ב שלמה אייזיק, מנכ"ל ומייסד קבוצת "יונט", שכיהן בעבר בתפקידים שונים בלשכה; סו"ב אודי הוד, יו"ר ועדת סניפים ומחוזות וסו"ב אלי שטרק, יו"ר ועדת קשרי קהילה בהווה ויו"ר ליסוב סוכנות לביטוח בעבר.

אתמול, 29/09/2021, היה היום האחרון להגשת המועמדויות לנשיאות לשכת סוכני הביטוח ולמוסדות הלשכה הנבחרים: יושבי ראש המחוזות, נציגי הסניפים למועצה הארצית ויושבי ראש הסניפים, חברי ועדות הביקורת, האתיקה ותלונות הציבור וחברי בית הדין הארצי.

3 מועמדים סופיים לתפקיד נשיא הלשכה: הוד, שטרק ואייזיק | צילום: shutterstock

ועדת הבחירות המרכזית בלשכה בראשות עו"ד חיים קנת, תעבור על הטפסים שהגישו המועמדים ותחליט עד ה-03/10 על אישור/פסילה/תיקונים לגבי כל המועמדויות; ב-5 באוקטובר יפורסמו החלטות הוועדה לגבי אישור/פסילה/תיקון ליקויים; עד ה-7 באוקטובר יוכלו המועמדים שקיבלו הערות או נפסלו, להגיש ערעור ו/או מועמדויות מתוקנות; ב-12 באוקטובר תדון ועדת הבחירות בערעורים על פסילת מועמדות וכן מועד אחרון להכרעה בבקשות מתוקנות; ב-20 באוקטובר תפרסם הוועדה את רשימת המועמדים הסופית לכל המוסדות. החל מה-21 באוקטובר 2021 תהיה מותרת תעמולת בחירות של המועמדים.

אודי אביטל פרש מהמירוץ

סו"ב אודי אביטל, יו"ר מחוז ת"א והמרכז, שהודיע לפני כחודש כי יתמודד על תפקיד נשיא הלשכה, החליט לבסוף שלא להגיש את מועמדותו לתפקיד. גם סו"ב נוגה עקל, שהודיעה לפני מספר חודשים כי תתמודד, לא הגישה מועמדות לתפקיד נשיא הלשכה. ההערכה היא ששניהם יעבירו את כוחם בשטח ותמיכתם לאחד המועמדים.

בהתאם לתקנון, המועמדים לנשיאות הלשכה חויבו להגיש טופס הצהרה על חברות בלשכה, היעדר חוב של דמי חבר וכהונה של לפחות קדנציה אחת במהלך 10 השנים האחרונות בתפקיד במוסדות הלשכה. בנוסף, המועמדים לנשיאות מחויבים על פי התקנון להגיש את מועמדותם לוועדת הבחירות בצירוף רשימה של 100 ממליצים לפחות מקרב חברי הלשכה. כל ממליץ חותם על טופס בנפרד והוא יכול להמליץ על שני מועמדים לכל היותר.

בבחירות יוכלו להשתתף רק חברי לשכה רשומים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email