שלמה אייזיק הוא הנשיא החדש של לשכת סוכני הביטוח

בתום יום בחירות ארוך ומותח נבחר נשיא חדש ללשכת סוכני הביטוח. 1,737 חברות וחברי לשכה (מתוך 4,450) הגיעו לקלפיות לממש את זכותם ולבחור נשיא ונבחרים חדשים למוסדות הלשכה. אחוזי ההצבעה עמדו על 39%, לעומת 52% בבחירות הקודמות שנערכו ב-2017
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בתום יום בחירות ארוך ומותח נבחר נשיא חדש ללשכת סוכני הביטוח – שלמה אייזיק. 1,737 חברות וחברי לשכה (מתוך 4,450) הגיעו לקלפיות לממש את זכותם ולבחור נשיא ונבחרים חדשים למוסדות הלשכה. אחוזי ההצבעה עמדו על 39%, לעומת 52% בבחירות הקודמות שנערכו ב-2017. התרגשות גדולה וקריאות שמחה במטה הבחירות של שלמה אייזיק עם פרסום התוצאות. 

ראשי המחוזות שנבחרו: מחוז דרום – סו"ב גבי מלכה; מחוז ירושלים – סו"ב עופר חורש; מחוז השפלה – סו"ב אבי שבי; מחוז המרכז – סו"ב גיא לוי עזר; מחוז הצפון – סו"ב תדהר סאטובי.

חברי בית הדין של הלשכה: יו"ר ביה"ד הארצי – סו"ב קובי צרפתי; יו"ר ועדת ביקורת – סו"ב איציק ארגל; יו"ר ועדת אתיקה – סו"ב מירי ארגל.

לתוצאות המלאות 

שלמה אייזיק. נשיא הלשכה החדש. צילום: שני צדיקריו/באדיבות יונט

אייזיק אמר ל״ביטוח ופיננסים״ מיד עם בחירתו: ״חברות וחברי לשכת סוכני הביטוח, תודה שבחרתם לתת בי אמון ואפשרתם לי לעמוד בהנהגת לשכת סוכני הביטוח ביחד עם נבחרת מצוינת של סוכנות וסוכנים מקצוענים ומצוינים.

״אני חוזר, גם עכשיו, דווקא עכשיו, על עמדתי שהדבר החשוב ביותר הוא איחוד השורות בלשכה – לפני הכל.

אני מאמין גדול בכוחה של הלשכה להשפיע על המציאות היומיומית של כולנו, ובתפקידה של הלשכה כמנוע לצמיחה וחיזוק הענף.

״אחרי חודשים אינטנסיביים בהם חרשתי את הארץ ונפגשתי עם אנשים נפלאים, אני בטוח שהנהלת הלשכה החדשה בהנהגתי תחזיר את לשכת סוכני הביטוח למקום בו היא אמורה להיות.

״עבודה רבה עומדת לפנינו. ממחר בבוקר אנחנו שמים את הבחירות מאחורינו ויוצאים ביחד לדרך חדשה של עשייה והישגים.

״נעשה ונצליח. שלכם, שלמה אייזיק״.

אייזיק (66) הוא המנכ"ל והמייסד של קבוצת הביטוח והפיננסים "יונט"; הוא שימש כחבר בוועדות הלשכה בתחומי הרגולציה ובמועצה הארצית, ולשעבר מבעלי הפועל חולון בכדורסל.

אייזיק הוא מהנדס תעשייה וניהול בהכשרתו, בוגר לימודי הנדסה באוניברסיטת תל אביב, בורר מוסמך מטעם המכון הישראלי לבוררים ודירקטור מוסמך בחברות ציבוריות. מספטמבר 2012 ועד דצמבר 2014 שימש אייזיק כסגן נשיא להב.

הסרת מועמדים

ערב הבחירות ויום הבחירות עצמו לוו בדרמות שאיימו על קיומן; אתמול הוסרו מרשימת המועמדים 9 סוכנים: מסניף ראשון לציון זאב פרלשטיין; מסניף רמת גן-גבעתיים מעיין משיח; מסניף תל אביב מירה פרחי, יואל זיו, רון קשת, מירב ג'והן, מרדכי (מוטי) ניר ומאיר רוטברג; מסניף חיפה ברק זיו; מראשות מחוז תל אביב מאיר רוטברג. מראשות מחוז השרון ערן בר.

הסרת מועמדותם בידי ועדת הבחירות הייתה בהוראת הוועד המנהל של הלשכה, שהודיע כי אימץ בישיבתו אתמול את חוות הדעת של היועץ המשפטי הזמני של הלשכה עו"ד אייל גלובוס (מחליף זמנית את עו"ד עדי בן אברהם, שפרש מהתפקיד עקב ניגוד עניינים בין תפקידו זה להיותו חבר בוועדת הבחירות). 

על פי חוות הדעת, מועמד יוכל להיבחר על פי השיוך הסניפי שלו בהתאם לכתוב בתקנון הלשכה ועל פי החלטת בית הדין – כלומר על פי בחירתו בין מקום מגוריו לבין מקום משרדו. הוועד המנהל הורה למנכ"לית הלשכה בשמת כרמון ולעובדי הלשכה לבצע את התיקונים הנדרשים ברשימת המועמדים.

היום פנה סו"ב שלמה אייזיק לבית המשפט בבקשה לצו מניעה לשינויים שנערכו ערב הבחירות ברשימת המועמדים. בית המשפט הודיע כי ידון בדברים לאחר הבחירות.

"לאחר דוח הביקורת החקירתית של רו"ח קובי נבון, שאת לקחיו אנחנו כבר מתחילים ליישם, אין בכוונתנו לתת יד לתהליכים שנעשו בניגוד לתקנון ובניגוד להמלצות מוסדות הלשכה", נמסר מהוועד המנהל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email