שלמה ביטוח נכנסת לתחום הערבויות וליווי פיננסי ליזמי נדל”ן

תפתח מערך חדש שיכלול שירותים חדשים ותוכניות ליווי יזמים בפרויקטי בניה בשיתוף פעולה עם קרנות גדולות ובהמשך באופן עצמאי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת שלמה ביטוח תפתח החל מהשבוע מערך חדש אשר יכלול שירות מתן ערבויות וליווי פיננסי לנדל"ן. המחלקה החדשה תלווה יזמים בפרויקטים לבנייה ותמקד את פעילותה במתן פוליסות לפי חוק המכר ומתן ערבויות בתחומי הבנייה והתשתיות. פעילות המחלקה תנוהל באמצעות מערך דיגיטלי חדשני שיאפשר קיצור תהליכים לניהול שוטף של הפרויקט.

תחרות גוברת על מתן ליווי פיננסי לפרויקטי נדל״ן

מהחברה נמסר כי בתחילה הליווי יעשה באמצעות שיתופי פעולה עם קרנות גדולות ובהמשך שלמה ביטוח תלווה פרויקטים באופן עצמאי שיכלול הנפקה של פוליסות ומתן אשראי ליזמים עבור הקמת פרויקטים חדשים, זאת במקביל להמשך שיתופי הפעולה עם הקרנות.

אפיק דיגיטלי

בשלמה ביטוח מסבירים כי המחלקה נבנתה במטרה לקצר תהליכים תפעוליים ליזם ולהוביל את תחום הנפקת הפוליסות לאפיק דיגיטלי שיספק ללקוחות השונים שירות בזמני תגובה מהירים של עד שבוע ימי עסקים, כאשר מרבית המשק מספק את אותם השירותים בפרק זמן של בין חודש לחודשיים.

איריס חסקי, מנהלת מערך ערבויות וליווי פיננסי בשלמה ביטוח: "בשנים האחרונות אנו רואים תחרות הולכת וגוברת בין הגופים השונים בכל הקשור למתן ליווי פיננסי לפרויקטי נדל"ן. אנו מציעים היום מענה מהיר ומקצועי ללקוח ובמקביל מערך תפעולי דיגיטלי שיביא לצמצום משמעותי בעלויות ליזם”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email