שלמה ביטוח ערכה את האירוע השנתי של מועדון ה־100

100 סוכנים מובילים של החברה השתתפו באירוע השנתי של המועדון. אורי אומיד, מנכ"ל החברה: "הענף עובר טלטלה, ענפי ביטוח שלמים הולכים להימחק"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלמה ביטוח ערכה בשבוע שעבר את האירוע השנתי של מועדון 100 הסוכנים המובילים של החברה באולם הטראסק שבנמל תל אביב. האירוע נערך ברוח "הסוכנים המיוחדים" לאור העובדה שסוכן ביטוח בעולם הביטוח של ימינו צריך להיות סוג של ג'יימס בונד – הוא צריך להיות מקצועי יותר, לעמוד בדרישות הרגולציה המשתנה תכופות ולשנות את שיטות העבודה במשרדו על מנת להצליח.

אורי אומיד, מנכ"ל שלמה ביטוח בירך את חברי מועדון ה־100: "הסוכן הוא הנכס החשוב ביותר של חברת ביטוח ואנחנו מתייחסים לסוכנים שלנו כאל שותפינו העסקיים לכל דבר. ענף הביטוח עובר טלטלה לאור הרגולציה שהפכה להיות אילוץ עסקי, ענפי ביטוח שלמים הולכים להימחק. זו שעתן של החברות הקטנות, שיכולות לתת שירות איכותי ומהיר ולהיות הכי טובות".

"אנחנו מתייחסים לסוכנים שלנו כאל שותפינו העסקיים לכל דבר" | צילום: אתר החברה
"אנחנו מתייחסים לסוכנים שלנו כאל שותפינו העסקיים לכל דבר" | צילום: אתר החברה

טובי שמלצר, סמנכ"ל השיווק והמכירות של שלמה ביטוח הוסיף כי "זו השנה השלישית להקמת מועדון ה־100 של שלמה ביטוח. החדשנות שעמדה מאחורי המועדון הוכיחה את עצמה, הן מצד החברה, שמעניקה לסוכנים תמיכה, שירות וכלים לסוכן לעמוד ביעדים שלו והן מצד הסוכן, ששואף כל הזמן לעמוד ביעדים שנקבעו לו ולהצליח".

במהלך הערב העניקה החברה את אות הסוכן המצטיין לעזרא מיכאלי. 14 סוכנים נוספים זכו בקטגוריות שונות – אילן אמויאל, אורי גורן, יהודה בוכניק, אשר פטמן, רועי חן, אמנון גור, רפאל מנצור, דני זלצברג, ורד ויסלר, יואב להב, יורם שפק, שלומי קוך, אלכס צ'רנומורדיק ואריה רוזן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email